Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ » Історія України (Всесвітня історія) 8 клас Зошит для поточного оцінювання Гук


        

Історія України (Всесвітня історія) 8 клас Зошит для поточного оцінювання Гук

Історія України (Всесвітня історія) 8 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання (нова програма) Гук О. - Освіта -

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-573-4
Ціна:
38,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити зошит для поточного та тематичного оцінювання з історії України (Всесвітньої історії) для 8 класу (нова програма) автора Гук О. видавництва "Освіта" можна в нашому інтернет-магазині.

Сучасний стан системи освіти зобов’язує педагогів шукати нові підходи до оцінювання навчальних досягнень учнів. Це означає, що необхідно врахувати досвід інших країн щодо оцінювання результатів навчання, результатами міжнародних досліджень, у яких бере участь Україна, визначати сучасні пріоритети в галузі освіти.

У зв’язку з потребою підвищення якості учнівських знань та освітньої системи в цілому особливої ваги набуває такий вид оцінювання, який надає змогу виявити рівень досягнень учнів на певному етапі навчання та вчасно вжити необхідних заходів для поліпшення навчальних результатів. Оцінювання має ґрунтуватися на позитивному принципі, що передусім передбачає врахування рівня досягнень учня, а не ступеня його невдач у навчанні.

Мета посібника — допомогти вчителеві у здійсненні ефективного контролю засвоєння учяня-ми навчального матеріалу та поточного й тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів.Посібник укладено відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України. До кожної теми визначено обов’язкові результати навчання: вимоги до знань, умінь учнів, що виражаються в різних видах навчальної діяльності (учень називає, наводить приклади, характеризує, визначає, розпізнає, аналізує, порівнює, робить висновки тощо).

Зошит складається з двох розділів: «Історія України» і «Всесвітня історія» та містить завдання для проведення поточного і тематичного контролю (встановлення одного або кількох правильних варіантів відповіді з кількох запропонованих, відповідності та хронологічної послідовності, заповнення таблиці, надання відповідей до текстового або візуального джерела). Завдання стосуються різноманітних аспектів історії України і всесвітньої історії та містять ілюстрації (фотографії, зображення культурно-історичних пам’яток, репродукції картин тощо), карти.

Самостійна робота містить 4 завдання, з яких завдання 1-2 — закритого типу, а завдання 3-4 — відкритого типу. Завдання 1 передбачає встановлення відповідності між історичними діячами і їх характеристиками. Завдання 2 пропонує встановити кілька (три) правильні відповіді із семи запропонованих варіантів. Завдання 3 передбачає роботу з візуальним історичним джерелом. Завдання 4 передбачає заповнення таблиці для встановлення причинно-наслідкових зв’язків.За виконання кожного завдання можна отримати від 0 до 3 балів.

Практичне заняття передбачає аналіз текстових і візуальних джерел, історичної особи, подій або явищ. Учням потрібно скласти коротку розгорнуту відповідь.За виконання кожного завдання можна отримати від 0 до 4 балів.

Тематичне оцінювання містить 12 завдань, з яких завдання 1-10 — закритого типу, а завдання 11-12 — відкритого типу.Завдання 1-8 з вибором однієї правильної відповіді. До кожного завдання запропоновано чотири варіанти відповіді, з яких лише один варіант правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учень вибрав і позначив тільки одну правильну відповідь. За виконання завдання можна отримати 0 або 1 бал.Завдання 9 на встановлення відповідності. Для того щоб виконати завдання, необхідно встановити логічні пари. Завдання вважають виконаним, якщо учень визначив логічні пари і позначив правильні відповіді. За виконання завдання можна отримати від 0 до 4 балів, тобто 1 бал за кожну правильно встановлену логічну пару. Завдання 10 на встановлення правильної послідовності. Завдання вважають виконаним, якщо учень правильно встановив послідовність і позначив правильні відповіді. За виконання завдання можна отримати від 0 до 4 балів — за встановлення всіх подій у правильній послідовності учень може отримати 4 бали, а отримати 2 бали учень може за правильно вказану першу і останню подію, першу і другу подію, другу і третю подію або третю і четверту подію. Завдання 11 відкритого типу передбачає опрацювання текстового документу за допомогою запропонованих запитань. За виконання завдання можна отримати від 0 до 4 балів залежно від повноти відповіді. Завдання 12 відкритого типу передбачає заповнення таблиці. За виконання завдання можна отримати від 0 до 4 балів залежно від повноти відповіді.Загальна сума балів за виконання завдань становить 24. Для оцінювання кожного учня суму балів треба поділити на 2.

Час виконання роботи орієнтовно складає 45 хвилин.Сподіваємося, що запропонований посібник допоможе вчителям удосконалити систему оцінювання навчальних досягнень учнів, а учням досягти високих результатів.

Замовити зошит для поточного та тематичного оцінювання з історії України (Всесвітньої історії) для 8 класу (нова програма) автора Гук О. видавництва "Освіта" можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YjhkZDc