Главная » ДОВІДНИКИ І ПОСІБНИКИ » ІСТОРІЯ УКРАЇНИ » Історія України. Практичний довідник до ЗНО І.М. Скирда - Весна -


        

Історія України. Практичний довідник до ЗНО І.М. Скирда - Весна -

Практичний довідник з історії України, підготовка до ЗНО (нове видання) Скирда І. ( Весна )

В наявності

 

Артикул: 978-617-686-583-4
Видавник: Весна
Ціна:
95,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Історія це величезний масив інформації про минуле людства. Ця інформація міститься в живій пам’яті людей, матеріалізована в творіння рук людських (залишки давніх поселень, будівлі попередніх епох, техніка, машини тощо). Вона записана в офіційних урядових документах, програмах партій, діяльності лідерів та воєначальників попередніх епох, на сторінках літописів, хронік, спогадів очевидців тощо.

Що являє собою практичний довідник з історії України для підготовки до ЗНО?

Практичний довідник з історії України авторів І.М. Скирди видавництва "Весна" дозволить не загубитися у цьому масиві інформації. Він може стати у пригоді як школяру, так і абітурієнту, як студенту, так і вчителю. Даний навчальний посібник покликаний не лише освіжити та розширити знання, отримані в ході вивчення шкільного курсу з історії України. Його мета - допомогти опанувати основи наукового підходу до історії України, дати орієнтири для розуміння витоків та історичного минулого українського суспільства, спробувати побачити перспективи вирішення сучасних проблем.

Цей практичний довідник допоможе підготуватися до підсумкових контрольних робіт, тестів, заліків, зовнішнього оцінювання (ЗНО 2020). Навчальний посібник авторів І.М. Скирди видавництва "Весна" містить матеріал, який відповідає повною мірою вимогам чинної навчальної програми для основної та старшої (академічний і профільний рівні) школи, затвердженої Міністерством освіти і науки.

Хронологічно теми посібника "Історія України. Практичний довідник" охоплюють період від найдавніших часів до сьогодення. У ньому простежено основні процеси історичного, економічного, соціального, політичного і культурного розвитку нашої країни. Оригінальна структура навчального посібника надзвичайно чітка, навчальний матеріал викладено в якісній і доступній формі. Різноманітні рубрики: "Історичний портрет", "Це цікаво!", "Словник" - стимулюють зацікавленість предметом, розширюють кругозір, збагачують ерудицію, заохочують до самостійного осмислення історичних процесів. Набути практичних навичок, закріпити отримані знання, підготуватися до зовнішнього оцінювання вам допоможуть робота з історичними джерелами і тестові завдання, які розміщені в кінці кожної теми. Основні типи тестових завдань, що запропоновані вашій увазі, та їх коротка характеристика.

Якісна підготовка до ЗНО (ДПА) з практичними довідниками від SCHOOLDREAM.

Замовити довідник з історії України авторів І.М. Скирди видавництва "Весна" оптом і в роздріб можна за телефонами:

+380 637879549;

Видавник: Весна

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ODlhYT