Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ІСТОРІЯ УКРАЇНИ » Історія України підручник 8 клас О.К. Струкевич - Грамота -


        

Історія України підручник 8 клас О.К. Струкевич - Грамота -

Підручник з історії України для 8 класу О.К. Струкевич ( Грамота )

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-575-0
Видавник: Грамота
Сторінок: 272
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Надруковано: 2016
Ціна:
270,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з історії України для 8 класу О.К. Струкевич видавництва "Грамота" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Минулого року ви разом із князями та людом Русі-України переймалися турботами господарювання й захисту нашої Вітчизни, пишалися її розквітом, непокоїлися занепадом. Навчаючись, ви доклали чимало розумових, моральних і вольових зусиль. Вони не були марними. Досвід учасників історичного поступу: причини їхніх успіхів і невдач, перемог і поразок, шляхи виправлення помилок — усе це стало складовою вашого досвіду. Настане час, і ви його обов’язково використаєте.

Цього року ви вивчатимете історію України Нової доби, яка прийшла на зміну добі Середньовіччя. Разом з українським народом ви усвідомите, що Україна — це складова Європи. Ви побачите, як жадоба збагачення охопить майже всю українську верхівку, як магнати та шляхтичі посилюватимуть визиск народу, як до цього додасться загарбницька політика сусідів. Шукаючи свободу, захищаючи власну гідність і Батьківщину, козаки створили власну Українську козацьку державу. У неї знайдуться вороги як внутрішні, так і зовнішні. Кращі представники українства віддаватимуть свої сили, уміння й натхнення на зміцнення Гетьманщини. У боротьбі за державність, політичну окремішність мине понад століття. Українців очікуватимуть успіхи й поразки, ясні надії та гіркі розчарування. Козацька держава загине, але вистоїть її дух — невмируще прагнення до свободи.

Навчальний матеріал у підручнику поділений на п’ять розділів, які відповідають етапам історичного поступу українського народу протягом ХУІ-ХУІІІ ст. Завдання, які постають під час вивчення історії України у 8 класі, не можна звести лише до ретельного переказування змісту параграфів і запам’ятовування дат. Вони набагато вагоміші. Підручник має допомогти вам навчитися характеризувати сутність історичних подій, процесів, явищ; розрізняти явища духовно- культурного, державно-політичного, економічного й соціального характеру та визначати їх значення в історичній долі України ХУІ-ХУІІІ ст. Ви зможете аналізувати життя українського суспільства загалом та окремих суспільних верств; самостійно пояснювати причини й наслідки суспільних змін; визначати місце та роль народу, суспільних угруповань і видатних особистостей; висловлювати власне ставлення до історичних діячів і доленосних подій.

Усі ці завдання підпорядковані головному — добре засвоїти матеріал, щоб за допомогою історичних знань захистити власну патріотичну, громадянську чи моральну позицію.

Разом із підручником поглибленню ваших знань суттєво сприятимуть збірники історичних джерел, художні твори й історичні дослідження. Вам стануть у пригоді історичні енциклопедії і словники. Історичну інформацію можна знайти також в Інтернеті. Однак пам’ятайте, що у «всесвітньому павутинні» не вся інформація якісна. Тому будьте пильними в доборі електронних джерел.

Підручник з історії України для 8 класу О.К. Струкевич видавництва "Грамота" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MzY2ZTQzN