Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ІСТОРІЯ УКРАЇНИ » Історія України Підручник 8 клас (НОВА ПРОГРАМА) Власов В.С. - Генеза -


        

Історія України Підручник 8 клас (НОВА ПРОГРАМА) Власов В.С. - Генеза -

Підручник з історії України (Нова програма) для 8 класу Власов В.С. ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0698-6
Видавник: Генеза
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Наведемо уривок з підручника з історії України (НОВА ПРОГРАМА) для 8 класу автора Власова В. видавництва "Генеза": «Ченець став на коліна й побожно схилив голову. Трохи зосереджено помовчав, ніби прислухаючись, чи запанувала врешті в келії тиша. Щоправда, для стороннього вуха тут завжди було тихо. Та й сам він, ледве світлішав край неба, не міг нарікати на шум. Помолившись, Михайло запалив свічу. “Минувшино, я завинив перед тобою. Допоможи, великий Боже, терпляче спокутувати свої провини”. Перехрестився й узяв перо. “Чому кожній людині читання історій дуже корисне? - звертався він до свого майбутнього читача. - Бо коли б не описано й світу не подано, разом би з тілом безвісти все сходило б у землю, і люди, як у темряві будучи, не відали б, що за минулих віків діялося”».

Потому почалася копітка й довготривала робота: ченець Густинського монастиря, що біля Прилук на Чернігівщині, Михайло Лосицький узявся переписувати великий літопис, писаний, як встановили дослідники, у 20-х роках 17 ст. Власне, зроблена Лосицьким 1670 р. копія й зберегла до нашого часу надзвичайно цінне історичне джерело - Густинський літопис. Його автор докладно описав події з історії княжих часів, а в прикінцевій частині подав невеличкі повісті про реалії тогочасного життя, розповіді про запорізьких козаків. Так, у літописі утверджується думка про спадкоємність епох -княжої та козацької.

Саме з останньою випадає познайомитися учням 8 класу з підручника "Історія України" Власова В. Козацька доба надзвичайно багата на події та героїв. Автор сподівається, що школярів захоплять карколомні, сповнені пригод і випробувань долі козацьких керманичів - гетьманів, кошових, полковників, а також тогочасних митців, служителів церкви - усіх, хто творив історію козацької України.

Розповіді про них, побудовані на основі історичних джерел, переконують читача у яскравості цих особистостей. Віра в Бога, любов до рідної землі, закони козацького побратимства - ось що визначало їхні вчинки. Історія козацької доби навчить самовідданої любові до рідної землі - того магнетичного почуття, про яке так образно висловився Михайло Лосицький: «Природжено якусь жагу і любов до вітчизни своєї почувати кожному чоловікові; всякого вона до себе притягає, неначе магніт-камінь залізо».

Замовити підручник з історії України для 8 класу за новою програмою Власова В. видавництва "Генеза" можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZTkzMDVjOD