Главная » ЗНО 2021 » Історія України міні-довідник для підготовки до ЗНО та ДПА І. Панчук - ПІП -


        

Історія України міні-довідник для підготовки до ЗНО та ДПА І. Панчук - ПІП -

Міні-довідник з історії України для підготовки до ЗНО та ДПА І. Панчук ( ПІП )

Відсутній

 

Артикул: 9789660726000
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 256
Формат: А 6
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Ціна:
40,00 Грн

Міні-довідник з історії України для підготовки до ЗНО та ДПА І. Панчук видавництваІП" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Пропонований міні-довідник спрямований на забезпечення підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Щоб допомогти абітурієнтам у швидкому та якісному вивченні історичних фактів, пов’язаних з минулим України, до кожної теми вміщено хронологічний довідник. Звичайно, неможливо передати весь загал фактичного матеріалу, тому дібрано лише найважливіші з погляду історії події. Перевагу надано фактам, які віддзеркалюють історію Українського державотворення. Більше уваги приділено політичним подіям, але відображено також і соціально- економічне та культурне життя. Наприкінці міні-довідника наведено додатки до нього, які суттєво поповнять інформаційний арсенал абітурієнта.

У словнику персоналій, поданому майже до кожної теми, висвітлено діяльність представників різних політичних і соціальних таборів та ідеологічних напрямів крізь призму сьогодення. Наведено також інформацію про відвертих ворогів України, про представників інших народів, які мають стосунок до нашої історії. Чималу увагу приділено діячам культури, їхній творчості. За допомогою життєписів політичних, військових, господарських і культурних діячів можна простежити найголовніші віхи історії нашого народу від найдавніших часів до наших днів, успіхи та досягнення, поразки і невдачі, боротьбу за національне й соціальне визволення.

У посібнику вміщено (майже до кожної теми, згідно з програмою) також термінологічний словник, покликаний допомогти абітурієнтам подолати труднощі, які постають під час засвоєння навчального матеріалу. Тематика словника охоплює основні поняття, що стосуються історії України від найдавніших часів до наших днів. Враховано нові підходи, що з’явилися за останні десятиліття в історичній літературі. Головним принципом викладу матеріалу є якнайширше охоплення і стисле розкриття понять і термінів, їх змісту і значень, використовуваних сучасною наукою, на матеріалах і прикладах з історії України.

Пропоновані матеріали дають змогу майбутнім абітурієнтам поглибли- ти, систематизувати, перевірити свої знання з історії України та зробити об’єктивний висновок про їх загальний рівень, а отже — ґрунтовно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання. Старанно опрацювавши всі запропоновані теоретичні та словниково-довідкові відомості, вони зможуть успішно скласти зовнішнє незалежне тестування та вступити до обраного вишу.

Посібник має універсальний характер, тому його можуть використовувати вчителі — для поурочної роботи, а також учні загальноосвітніх середніх навчальних закладів — для повторення програмового матеріалу та поглиблення знань з цього предмета.

Щасти вам, шановні абітурієнти, вчителі та учні!

Міні-довідник з історії України для підготовки до ЗНО та ДПА І. Панчук видавництваІП" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NjY0MD