Главная » ЗНО 2021 » Історія України. Довідник + тести. Повний курс до ЗНО (ДПА) О. Гісем - Абетка -


        

Історія України. Довідник + тести. Повний курс до ЗНО (ДПА) О. Гісем - Абетка -

Довідник,тестові завдання з історії України. Повний повторювальний курс до ЗНО (ДПА) О. Гісем ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-309-3
Видавник: Абетка
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Добре підготуватися до ЗНО та ДПА з історії України можна за навчальним посібником «Історія України. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО» автора Гісем О. В., надрукованим у видавництві «Абетка» міста Кам'янець-Подільський. Купити його за ціною видавництва, зі знижками вчителям, постійним та оптовим покупцям, Ви можете в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література».

Що ж являє собою цей чудовий навчальний довідник з історії України?

Ця велика книга об'ємом 628 сторінок має м'яку ламіновану обкладинку, чітку структуру подачі навчального матеріалу. Вона вміщує весь курс вивчення історії України від перших кроків організації людей у примітивне суспільство й до сьогодення. Повторюваний матеріал орієнтований на завдання ЗНО та ДПА, які найчастіше зустрічаються в тестах.

Одна з назв посібника – «Довідник, тестові завдання» з історії України, отже, обидва елементи паралельно мають місце на сторінках книги. Кожна навчальна тема починається з короткого викладення хронології подій, вказуються головні персонажі цих подій, найважливіші поняття й терміни, які слід засвоїти. Основний зміст подається чітко, стисло, послідовно.

Автор О. В. Гісем знаходить місце для розміщення багатьох чорно-білих портретів, необхідних малюнків, карт, які можуть зустрітися в завданнях ЗНО, з певними ремарками.

У кінці повторених тем подаються відповідні тестові завдання, схожі за своєю структурою на атестаційні. Дуже добре, що випускники одразу можуть перевірити свої знання і вміння детально викладати власні думки за збірником відповідей, який міститься в кінці книги, а погано вивчені теми ще раз повторити.

Тези для повторення й тести посібника «Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА з історії України. Довідник + тести» видавництва «Абетка» також можуть використовувати учні, вчителі та всі бажаючі в процесі вивчення вказаних у ньому тем, під час контрольних чи самостійних робіт. Історія не змінюється (крім точки зору на неї), тому зібраний матеріал буде потрібний і наступним старшокласникам та їхнім учителям.

Якісна підготовка до ЗНО (ДПА) з довідниками від SCHOOLDREAM.

Довідник з історії України автора Гісем О. В. видавництва «Абетка» замовляється онлайн або за телефонами з будь-якої точки країни оптом чи в роздріб. Ми чекаємо на Ваші повідомлення!

Телефонуйте: +380 637879549;

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZmZhOD