Главная » ЗНО 2021 » Історія України Довідник для підготовки до ЗНО Т. Земерова - ПІП -


        

Історія України Довідник для підготовки до ЗНО Т. Земерова - ПІП -

Довідник для підготовки до ЗНО з історії України Т. Земерова ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660730526
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 368
Формат: А 5
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Ціна:
100,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Довідник для підготовки до ЗНО з історії України Т. Земерова видавництва "Підручники і посібники" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Шановні абітурієнти, ця книга допоможе вам самостійно підготуватись до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з історії України.

Навчальний матеріал посібника структурований відповідно до розділів чинної програми ЗНО Міністерства освіти та науки України. Стислість і конспективність викладення зосереджують увагу на основних подіях, явищах, ідеях, постатях. Ви пригадаєте хронологію та логіку історичного процесу, базові терміни та поняття, портрети історичних постатей від Київської Русі до сьогодення. Вашій увазі також представлені пам’ятки архітектури й образотворчого мистецтва, обов’язкові для розпізнавання.

Наприкінці кожного розділу є тренувальні тестові завдання з відповідями за специфікацією Українського центру оцінювання якості освіти: завдання з вибо-* ром однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності, завдання на встановлення правильної послідовності, завдання з короткою відповіддю множинного вибору. Вони допоможуть вам переконатись у засвоєнні навчального матеріалу.

Довідник для підготовки до ЗНО з історії України Т. Земерова видавництва "Підручники і посібники" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZTYxYTRjO