Главная » ДОВІДНИКИ І ПОСІБНИКИ » ІСТОРІЯ УКРАЇНИ » Історія України Довідник для абітурієнтів та учнів Кульчіцький - Літера -


        

Історія України Довідник для абітурієнтів та учнів Кульчіцький - Літера -

Історія України Довідник для абітурієнтів та школярів С. В. Кульчицький, Ю. А. Мицик, В. С. Власов ( Літера )

В наявності

 

Артикул: 9789661786300
Видавник: Літера
Сторінок: 544
Друк: Монохром
Ціна:
230,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Ви бажаєте ідеально (комплексно) підготуватися до складання ЗНО з історії України? «Довідник для абітурієнтів та школярів. Повний курс підготовки до вступу у вищі навчальні заклади» авторів С. В. Кульчицького, Ю. А. Мицика та В. С. Власова, видавництва «Літера ЛТД» міста Києва Ви можете купити за видавничою ціною в нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM».

Даний довідник з історії України С. В. Кульчицького ідеально підготує кожного випускника чи абітурієнта до іспиту ЗНО, а також усіх старшокласників – до поточних і тематичних контрольних робіт і до успішної здачі ДПА в 9-му та 11-му класах, які планують проводити в форматі ЗНО. Учителям він надасть стислий актуальний матеріал для викладання історії України на кілька років поспіль.

Що ж являє собою цей чудовий навчальний довідник історії України?

Книга авторів С. В. Кульчицького, Ю. А. Мицика і В. С. Власова, видавництва «Літера ЛТД» обсягом 528 сторінок під назвою «Історія України. Довідник для абітурієнтів та школярів. Повний курс підготовки до вступу у вищі навчальні заклади» містить у собі викладений у хронологічному порядку теоретичний навчальний матеріал нашої історії від прадавніх часів до наших днів, особливо – той, що входить до складу обов'язкових тем зовнішнього незалежного оцінювання. Мають місце багато мап, світлин, портретів, необхідних для розпізнавання в певних питаннях.

Після проходження навчальних тем у даному посібнику учням пропонують покажчик назв, основних подій, постатей, понять і термінів, щоб закріпити й повторити матеріал в інший спосіб. Випускники зможуть перевірити якість своїх знань за даними темами, коротко відтворюючи в пам'яті зміст вивченого.

Виходить, що випускники й абітурієнти максимально повторять матеріал шкільного курсу історії України для успішного складання своїх випускних і одночасно вступних іспитів (комплексно підготуються до ЗНО).

Якісна підготовка до ЗНО та ДПА з довідниками від SCHOOLDREAM.

Замовити навчальний посібник «Довідник для абітурієнтів та школярів з історії України для підготовки до вступу у вищі навчальні заклади» авторів Кульчицького, Мицика і Власова можна оптом, зі знижками, або в особисте користування за будь-якою адресою й отримати протягом кількох днів.

Ми чекаємо на Ваші повідомлення! Хай щастить!

Телефонуйте: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NGRmN