Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ІСТОРІЯ УКРАЇНИ » Історія України 8 клас Підручник (нова програма) Н. Гупан - Освіта -


        

Історія України 8 клас Підручник (нова програма) Н. Гупан - Освіта -

Підручник з історії України для 8 класу (за новою програмою) Гупан Н., Пометун О., Смагін І. (Освіта)

Новинка

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-518-5
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити підручник з історії України для 8 класу (за новою програмою) авторів Гупан Н., Пометун О., Смагін І. видавництва "Освіта" можна в нашому інтернет-магазині.

Минулого навчального року ви вивчали історію середньовічної України. Цьогоріч запрошуємо вас до захопливої подорожі шляхами України Ранньомодерньої доби, або раннього Нового часу.

Вашим путівником у цій мандрівці буде підручник, користування яким стане зручнішим, коли ви розумітимете піктограми. На початку уроку ми пропонуємо вам виконати завдання, що допоможуть з’ясувати, які знання ви маєте з нової теми.

Для того щоб успішно виконати домашнє завдання, обов’язково повторіть матеріал теми за підручником і дайте відповіді на запитання попередньої рубрики.

У тексті підручника вам траплятимуться слова, позначені різним шрифтом:

• поняття чи дати, виділені жирним шрифтом, наприклад «Ранньомодерна доба», необхідно запам’ятати й уміти пояснювати. Допоможуть вам у цьому визначення виділених слів, що подані в стилізованих рамках;

• імена діячів та назви, без яких неможливо відтворити історичну розповідь, позначено курсивним жирним шрифтом;

• слова, виділені курсивом, наприклад «періодизація», потребують вашої уваги, оскільки без з’ясування їхнього значення зрозуміти текст і відповісти на запитання буде складно. Значення деяких слів розтлумачено у виносках унизу сторінки.

Під час уроків ви працюватимете в парах і групах, у загальному колі. Для цього варто пригадати правила колективної роботи, які ви знайдете в пам’ятці, розміщеній у підручнику.

Замовити підручник з історії України для 8 класу (за новою програмою) авторів Гупан Н., Пометун О., Смагін І. видавництва "Освіта" можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Rico
Razan
31.01.2018 19:33
ZDJjOGFjZ