Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 5 КЛАС » ІНФОРМАТИКА » Інформатика Зошит-конспект 5 клас (нова програма) О.В. Коршунова - Освіта -


        

Інформатика Зошит-конспект 5 клас (нова програма) О.В. Коршунова - Освіта -

Зошит-конспект з інформатики 5 клас (нова програма) О.В. Коршунова, І.О. Завадський ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-561-1
Видавник: Освіта
Сторінок: 112
Друк: Повноколір
Ціна:
60,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит-конспект з інформатики 5 клас (нова програма) О.В. Коршунова, І.О. Завадський видавництва "Освіта".

Видання, яке ви тримаєте в руках, призначене для вивчення та викладання інформатики в 5 класі за навчальною програмою для учнів, які вже вивчали інформатику в 2-4 класах. Його вид досить незвичайний — «зошит-конспект». Це робочий зошит з інформатики, призначений для учнів, який водночас можуть використовувати і вчителі як плани-конспектй уроків. Чому ми обрали саме таку форму?

По-перше, це зручно. Учитель перебуває з учнями в одній площині, а не в паралельних просторах. Усі в класі спільно працюють за однією траєкторією, над тими самими завданнями. Це одна з головних функцій даного видання — задавати траєкторію уроку. Крім завдань для самостійної роботи, розроблено завдання для роботи в парах, обговорення, спільної роботи учнів і вчителя. Так, зошит-конспект — не для лінивих учнів і вчителів!

По-друге, специфіка вивчення інформатики відразу після пропедевтичного курсу початкової школи полягає у роботі з узагальнення та систематизації вже здобутих знань, умінь і навичок. А тому потрібне видання, яке подавало б матеріал конспективно, у вигляді тез і наочних схем, що добре запам’ятовуються і стають своєрідним каркасом для вже засвоєного і нового матеріалу.

По-третє, саме така, дещо коміксоподібна, форма видання узгоджується зі способом сприйняття інформації сучасними дітьми, на яких традиційні підручники навіюють лише нудьгу.

Четверте — і головне — зошит-конспект спонукає до творчості. У ньому мало суто репродуктивних завдань. Більшість задач вимагає від учня класифікації, узагальнення, проведення аналогії, побудови алгоритмів тощо. Такі задачі розвивають мислення й творчі здібності. А хіба це не є однією з головних цілей освіти взагалі?

Якщо розглядати структуру видання, то воно складається з розробок 23-х уроків. З урахуванням 4-х підсумкових тематичних робіт вийде та кількість годин, яка передбачена для вивчення чотирьох основних тем у 5 класі згідно з чинною навчальною црограмою. Для теми «Проектна діяльність» уроки не надано, однак зошит-конспект стане в пригоді й під час її вивчення, оскільки багато завдань містять умови та вхідні дані для навчальних проектів.

Видання унезалежнено від специфіки тих чи інших версій програмних продуктів, проте в темі «Програмування» використано найбільш новий і повний варіант безкоштовного середовища розробки — Scratch 2.

Можливо, зошит-конспект не до кінця заповнює прогалину, що утворюється через брак повноформатного підручника. Однак такий підручник нами створено — це онлайновий інтерактивний підручник, який розміщено на сайті. Він тісно корельований із даним виданням і може використовуватися разом з ним у комплекті. Наприклад, учні можуть спочатку пройти матеріал уроку за електронним підручником вдома, а потім працювати з відповідним матеріалом зошита-конспекта в класі або навпаки.

Бажаємо вам натхненної і творчої праці разом із вашими учнями та зошитом-конспектом! Сподіваємося, він вам сподобається.

Замовлення за  телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YjI2ZDA0Y