Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 5 КЛАС » ІНФОРМАТИКА » Інформатика робочий зошит 5 клас Н.В. Морзе - Оріон -


        

Інформатика робочий зошит 5 клас Н.В. Морзе - Оріон -

Робочий зошит з інформатики для 5 класу Н.В. Морзе, О. В. Барна ( Оріон )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7355-74-7
Видавник: Оріон
Сторінок: 96
Формат: А 5
Друк: Поноколір
Ціна:
32,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочий зошит з інформатики для 5 класу Н.В. Морзе, О. В. Барна видавництв "Оріон" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Ти тримаєш робочий зошит з інформатики. Разом з учителем ви визначатимете, які завдання слід виконувати на уроці, а які — удома: добір завдань залежить від твоїх інтересів та уподобань, а їх виконання допоможе навчитися застосовувати нові знання та вміння на практиці.

На сторінках зошита ти знайдеш багато цікавих вправ, у яких потрібно висловити своє ставлення, заповнити пропущене, розв’язати ребуси чи логічні завдання, доповнити схеми, відновити порядок дій в алгоритмі та спланувати проект у середовищі складання алгоритмів, установити зв’язки між об’єктами, а також реалізувати власну творчість і креативність. Для виконання таких завдань тобі потрібно буде застосувати знання та вміння, які ти отримав з підручника, пояснення вчителя, під час спільної роботи з однокласниками чи виконання завдань на комп’ютері, а також із власного досвіду, з розповідей батьків та старших друзів.

Для виконання вправи Словничок обов’язково прочитай матеріал підручника, що відповідає темі уроку. Разом з підказками на хмаринці термінів ти легко виконаєш поставлені у вправі завдання.

Ми впевнені, що твоє навчання інформатики буде цікавим, корисним та захопливим!

Робочий зошит з інформатики для 5 класу Н.В. Морзе, О. В. Барна видавництв "Оріон" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Оріон

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

Njg0ZTgw