Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ІНФОРМАТИКА » Інформатика підручник 8 клас О.О. Бондаренко - Ранок -


        

Інформатика підручник 8 клас О.О. Бондаренко - Ранок -

Підручник з інформатики для 8 класу О.О. Бондаренко, В.В. Ластовецький ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 9786170928528
Видавник: Ранок
Сторінок: 256
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
400,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з інформатики для 8 класу О.О. Бондаренко, В.В. Ластовецький видавництва "Ранок" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Ви тримаєте в руках підручник з інформатики, призначений саме для вас, учнів 8 класу. У 5-7 класах ви вже знайомилися з базовими поняттями інформатики та основами роботи з комп’ютером, навчилися створювати графічні, текстові й мультимедійні документи, працювати з електронними таблицями, шукати в Інтернеті інформаційні матеріали, складати прості алгоритми та створювати за ними програми.

У цьому навчальному році на вас теж очікує чимало цікавого та корисного, а пропонований підручник стане вашим надійним помічником. Як же з ним працювати?

Підручник складається з десяти розділів. На початку кожного розділу ви знайдете рубрику « П». Вона допоможе вам згадати відомості, які ви вивчали з даної теми у попередніх класах і які будуть необхідні для засвоєння нового матеріалу.

Розділ складається з параграфів і практичних робіт за темами розділу. Кожний параграф містить теоретичні відомості за темою уроку, приклади практичного застосування отриманих знань, рубрики «Питання для самоперевірки», «Вправа», «Комп’ютерне                            ».

«        Питання для самоперевірки» допоможуть вам з’ясувати, чи

зрозуміли ви вивчений матеріал, а також підготуватися до виконання вправ і практичних робіт за комп’ютером.

Рубрика «Вправа» складається з теоретичних і практичних завдань. Вправи з позначкою ► містять окремі завдання, вправи з позначкою ►► — завдання із покроковим описом виконання. Виконуючи ці завдання, ви здобудете необхідні практичні навички роботи з комп’ютером.

Підручник з інформатики для 8 класу О.О. Бондаренко, В.В. Ластовецький видавництва "Ранок" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OGE4ZjRhZj