Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ІНФОРМАТИКА » Інформатика підручник 8 клас Н.В. Морзе - Оріон -


        

Інформатика підручник 8 клас Н.В. Морзе - Оріон -

Підручник з інформатики для 8 класу Н.В. Морзе, О.В. Варна ( Оріон )

Відсутній

 

Артикул: 978-617-7355-45-7
Видавник: Оріон
Сторінок: 240
Формат: А4
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
150,00 Грн

Підручник з інформатики для 8 класу Н.В. Морзе, О.В. Варна видавництва "Оріон" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Цей підручник допоможе вам продовжити вивчення інформатики. Він складається із семи розділів, що містять теми, які ви розглядатимете на одному, двох або більше уроках. Ви зрозумієте, як кодуються дані для їх опрацювання за допомогою комп’ютера, навчитеся знаходити відмінності між різними складовими комп’ютера, пристроями та програмним забезпеченням. Продовжите вдосконалювати свої знання й уміння з опрацювання текстових даних у середовищі текстового процесора та числових даних за допомогою табличного процесора. Опануєте нові програми для роботи з об’єктами мульти- медіа. На сторінках підручника ви знайдете опис мов програмування Python і Free                                                                                                                                                                                             та приклади

створення відповідних програм, а за допомогою середовищ програмування, що підтримують ці мови, навчитеся розробляти програмні проекти, які можуть стати у пригоді в навчанні, побуті й розвагах та, можливо, сприяти майбутньому вибору професії. У підручнику багато завдань і вправ, у тому числі — компетентнісних задач і проектів, розв’язуючи та виконуючи які, ви набуватимете нових знань й умінь.

Готуючись до уроку, зверніть увагу на перелік питань, які ви вже вивчали в курсі інформатики в попередніх класах, позначений заголовком.

Підручник з інформатики для 8 класу Н.В. Морзе, О.В. Варна видавництва "Оріон" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Оріон

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZDkyZ