Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ІНФОРМАТИКА » Інформатика 8 клас Підручник Ривкінд Й. - Генеза -


        

Інформатика 8 клас Підручник Ривкінд Й. - Генеза -

Підручник з інформатики для 8 класу (Нова програма) Ривкінд Й. (Генеза)

Новинка

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0692-4
Видавник: Генеза
Сторінок: 240
Формат: 60x84
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
170,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з інформатики для 8 класу (Нова програма) Ривкінд Й. видавництва "Генеза".

Ви продовжуєте вивчення цікавого та важливого предмета - інформатики. У попередніх класах ви вже навчилися виконувати операції з об’єктами операційної системи комп’ютера, створювати інформаційні моделі, опрацьовувати графічні, текстові, числові та мультимедійні дані, шукати відомості та листуватися в Інтернеті, складати алгоритми для виконавця Рудий кіт, розв’язувати компетентнісні задачі та виконувати навчальні проекти.

На уроках інформатики у 8 класі ви ознайомитеся з кодуванням даних, розглянете апаратне та програмне забезпечення комп’ютера, продовжите опрацьовувати текстові та числові дані, розв’язувати компетентнісні задачі. Ви навчитеся створювати файли з відео, опрацьовувати аудіодані, розробляти та виконувати програмні проекти в середовищі програмування. Уміння застосовувати набуті знання ви відпрацюєте під час виконання навчальних проектів. І в цьому вам допоможе цей підручник.

Навчальний матеріал підручника з інформатики поділено на розділи. Кожний розділ складається з пунктів, які, у свою чергу, містять підпункти. На початку кожного пункту наведено запитання для повторення вивченого. Відповіді на них полегшать розуміння та засвоєння нового матеріалу.

Замовити підручник з інформатики 8 клас Ривкінд Й. можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YTljYj