Главная » ЗНО 2021 » Готуємось до ЗНО з української мови 1 Ч. Лазарчук - Лібра Терра -


        

Готуємось до ЗНО з української мови 1 Ч. Лазарчук - Лібра Терра -

Готуємось до незалежного оцінювання з української мови та літератури. Частина І. Українська мова. Лазарчук Л.Ю. (Лібра Терра)

В наявності

 

Артикул: 978-966-8790-21-8
Видавник: Лібра Терра
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  

українська мова - це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма національної організації... Мова - це найсильніший вираз нашої психіки, це найперша сторожа нашого психічного Я. І поки живе українська мова - житиме й народ яко національність.”

Підготовка до ЗНО з української мови за збірником тестів видавництва "Лібра Терра".

Тому кожен повинен дбати про збагачення своїх лінгвістичних знань, формування культури сприйняття і використання багатства мови. Саме тести і робота над ними є одним із ефективних методів навчання, засвоєння і перевірки знань.
Тестові завдання з української мови Лазарчук Л.Ю відповідають вимогам Програми з української мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України.
За змістом посібник для підготовки до ЗНО охоплює матеріал основних розділів граматики: фонетики, лексики, словотвору, орфоепії, морфології, синтаксису, культури мови, стилістики.
Робота над тестами спонукатиме до аналізу й узагальнення мовних фактів, сприятиме формуванню мовної культури особистості, активізуватиме розумові зусилля щодо засвоєння, осмислення і закріплення матеріалу програми, допоможе виробити відповідні навички в підході до їх розв’язання, що полегшить підготовку до зовнішнього незалежного тестування.

Якісно здати ЗНО с посібниками від SCHOOLDREAM.

Замовити посібник "Готуємось до незалежного оцінювання з української мови та літератури. Частина І. Українська мова. Лазарчук Л.Ю. (Лібра Терра) можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Лібра Терра

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZDAwYWY