Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ГЕОМЕТРІЯ » Геометрія Зошит для контролю знань 8 клас (НОВА ПРОГРАМА) О. Роганін - ПІП -


        

Геометрія Зошит для контролю знань 8 клас (НОВА ПРОГРАМА) О. Роганін - ПІП -

Зошит для контролю навчальних досягнень з геометрії 8 клас. Самостійні та контрольні роботи ( Нова програма) О. Роганін, А. Капіносов ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660728400
Видавник: - Підручники і Посібники -
Ціна:
26,25 Грн

в корзину:
  шт.  

Матеріали зошита для контролю навчальних досягнень з геометрії автора О. Роганіна призначені для учнів 8-го класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою. Посібник містить 15 самостійних і 7 контрольних робіт, кожну з яких подано у двох варіантах однакової складності.Формат самостійних і контрольних робіт дозволить учням поступово готуватися до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

У "Зошит для контролю навчальних досягнень з геометрії 8 клас. Самостійні та контрольні роботи ( Нова програма)" авторами О. Роганіним, А. Капіносовим включено тестові завдання як закритої форми (з вибором однієї правильної відповіді), так і відкритої форми (з короткою відповіддю або з повною). Завдання однієї самостійної роботи охоплюють матеріал 3-4 уроків. Її виконання дає можливість установлювати рівень засвоєння учнями навчального матеріалу частини теми, яка вивчається.

Завдання самостійних робіт з геометрії поділено за рівнями складності: завдання 1-3 відповідають початковому і середньому рівням, завдання 4 — достатньому рівню, завдання 5 — високому рівню. Завдання початкового та середнього рівнів сумарно оцінюються максимально 6 балами, завдання достатнього й високого рівнів — по 3 бали. Завдання високого рівня мають містити обґрунтування. Під час його розв’язування учні повинні записати послідовні логічні дії та пояснення.

На виконання самостійної роботи достатньо виділити 15-20 хв. Контрольні роботи дають змогу перевірити рівень засвоєння начального матеріалу, уміння виконувати рисунки, знаходити елементи геометричної фігури, розв’язувати задачі тощо. Усі завдання контрольних робіт поділено за рівнями складності: початковий, середній, достатній і високий. Завдання 1-6 передбачають вибір однієї правильної.

Замовити зошит для контролю навчальних досягнень з геометрії (НОВА ПРОГРАМА) автора О. Роганіна для учнів 8 класу можна за телефонами:  +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NjkyZ