Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 11 КЛАС » ГЕОМЕТРІЯ » Геометрія Збірник задач і контрольних робіт Проф. 11 клас Мерзляк - Гімназія -


        

Геометрія Збірник задач і контрольних робіт Проф. 11 клас Мерзляк - Гімназія -

Збірник задач і контрольних робіт з геометрії для 11 класу (Профільний рівень) автори Мерзляк A.Г., Поломський В.Б. видавництво Гімназія

В наявності

 

Артикул: 978-966-474-331-7
Видавник: Гімназія
Сторінок: 64
Формат: 84x108
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
58,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Збірник задач і контрольних робіт з геометрії для 11 класу (Профільний рівень) автори Мерзляк A.Г., Поломський В.Б. видавництво Гімназія.

Першу частину збірника задач і контрольних робіт з геометрії для 8 класу - "Вправи" поділено на три однотипних варіанти по 277 задач у кожному (задачі, що мають однакові номери, є однотипними). Цей матеріал насамперед призначено для складання самостійних перевірних робіт. Наявність для кожного типу задач ще двох аналогічних завдань дає також змогу використовувати цей матеріал для відпрацювання навичок розв’язування задач основних типів. На с. 4 збірника наведено таблицю тематичного розподілу вправ.

Друга частина збірника авторів А.Г. Мерзляка, В.Б. Полонського, М.С. Якіра містить завдання для контрольних робіт (два варіанти). Завдання за змістом можна умовно поділити на дві частини. Перша відповідає початковому та середньому рівням навчальних досягнень учнів. Завдання цієї частини позначено символом л° (л — номер завдання). Друга частина відповідає достатньому та високому рівням. Завдання кожного із цих рівнів позначено символами п і л** відповідно. Виконання завдань першої частини оцінюється максимально у 6 балів. Правильно розв’язані задачі достатнього рівня (п) додають ще 4 бали, тобто учень має можливість отримати відмінну оцінку 10 балів. Якщо учневі вдалося розв’язати ще й задачу л* то він отримує оцінку 12 балів.

У посібнику відсутній розділ "Відповіді". Це зроблено для того, щоб можна було використовувати посібник як роздавальний дидактичний матеріал на контрольних і перевірних роботах на уроках геометрії в 8 класі.

Замовити збірник задач і контрольних робіт з геометрії для 8 класу авторів А.Г. Мерзляка, В.Б. Полонського, М.С. Якіра видавництва "Гімназія" можна за телефонами:

+38(063)7879549.

 

Видавник: Гімназія

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MzI3MmVhNG