Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ГЕОМЕТРІЯ » Геометрія підручник 8 клас М.І. Бурда - Оріон -


        

Геометрія підручник 8 клас М.І. Бурда - Оріон -

Підручник з геометрії для 8 класу М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова ( Оріон )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7355-44-0
Видавник: Оріон
Сторінок: 224
Формат: А 4
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з геометрії для 8 класу М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова видавництва "Оріон" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

У 7 класі ви ознайомилися з властивостями суміжних і вертикальних кутів, паралельних та перпендикулярних прямих, трикутників, із властивостями елементів кола; навчилися застосовувати ознаки рівності трикутників до розв’язування задач.

Тепер ви розширите й поглибите свої знання з геометрії. Дізнаєтеся про властивості й ознаки чотирикутників та подібних трикутників, навчитеся знаходити площі трикутників і чотирикутників, спираючись на властивості площі. Ознайомитеся з новими способами обчислення сторін і кутів прямокутних трикутників та виробите вміння застосовувати ці способи на практиці.

Як успішно вивчати геометрію за цим підручником? Увесь матеріал поділено на чотири розділи, а розділи — на параграфи. У кожному параграфі є теоретичний матеріал і задачі. Вивчаючи теорію, особливу увагу звертайте на текст, виділений жирним шрифтом. Це найважливіші означення і властивості геометричних фігур, поради, як діяти під час розв’язування задач. їх потрібно зрозуміти, запам’ятати та вміти застосовувати. Інші важливі відомості надруковано жирним шрифтом. Курсивом виділено терміни (наукові назви) понять.

Перевірити, як засвоєно матеріал параграфа, новторити його допоможуть запитання рубрики «Пригадайте головне», які є після кожного параграфа. А після кожного розділу вміщено контрольні запитання й тестові завдання, за якими можна перевірити, як засвоєно тему.

Ознайомтеся з порадами до розв’язування задач, із розв’язаною типовою задачею.

Задачі підручника мають чотири рівні складності. Номери задач початкового рівня складності позначено штрихом ('). Це підготовчі вправи для тих, хто не впевнений, що добре зрозумів теоретичний матеріал. Номери з кружечками (°) позначають задачі середнього рівня складності. Усім треба вміти їх розв’язувати, щоб мати змогу вивчати геометрію далі. Номери задач достатнього рівня складності не мають позначок біля номера. Навчившись розв’язувати їх, ви зможете впевнено демонструвати достатній рівень навчальних досягнень. Зірочками (*) позначено задачі високого рівня. Якщо не зможете відразу їх розв’язати, не засмучуйтесь, а виявіть терпіння та наполегливість. Радість від розв’язання складної задачі буде вам нагородою.

Підручник з геометрії для 8 класу М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова видавництва "Оріон" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Оріон

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

M2VlNT