Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ГЕОМЕТРІЯ » Геометрія підручник 8 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз - Освіта -


        

Геометрія підручник 8 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз - Освіта -

Підручник з геометрії для 8 класу Г.П. Бевз, В.Г. Бевз ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-520-8
Видавник: Освіта
Сторінок: 272
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
350,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з геометрії для 8 класу Г.П. Бевз видавництва "Освіта" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

 

У цьому році ви продовжуєте вивчати геометрію — одну з найдавніших і цікавих галузей математики. Геометрія постійно розвивалася, як за формою, так і за змістом: збагачувалися її теорії, удосконалювалися Іспособи доведення і розширювалися сфери застосувань. Від вимірювання землі, через аксіому паралельності і квадратури круга до самоподібності і фракталів — такий шлях пройшла геометрія за час свого розвитку.

І Вдумайтесь у слова відомого архітектора Ле Корбюзье:

«Я думаю, що ніколи до теперішнього часд ми не жили & такті гтметриннии періоду. ‘Варто поміркувати про минуле, угодити про те, що &уло раніше, і ми Зудемо при шшщгіені тим, ще на&кюшщніи сПітце еПіт геометрії чистої, Штатної, аеддтанної Н найшло очах, усе пссПкологеометрія. Ніколи ми не Занили таи ясно таких форм, яи крук, прямокутний, кут, щиіндр, куля, виконаних так Парадно, д такого сумлінністю і так ПпеМнено».

Якщо ми хочемо з природою, оточуючим світом жити в злагоді, то маємо  добре розуміти його, а отже, і геометрію.

Геометрія потрібна всім: інженерам, архітекторам, конструкторам, ху-  дожникам, креслярам, столярам, слюсарям, токарям, кравцям та багатьом І іншим фахівцям. Застосовують знання з геометрії будівельники, мореплавці, військові, митці, астрономи і навіть кондитери. Яку б науку для вивчення в майбутньому ви не обрали, у якій би галузі не працювали, для високих результатів потрібні гарні знання з геометрії.

У величезному саду Геометрії кожний може дібрати собі букет за смаком: строгі доведення і практичні застосування, цитати визначних математиків і оригінальні задачі, поняття сучасної математики та історичні відомості.

У 8 класі ви ознайомитеся з різними видами чотирикутників і їх власти-

востями, розглянете вписані та центральні кути, вписані й описані чотирикутники та інші многокутники. Ознайомитеся з двома перлинами геометрії — теоремою Фалеса і теоремою Піфагора. Розглянувши подібність трикутників і площі фігур, ви переконаєтеся, наскільки широко геометрія використовується в нашому житті.

Запрошуємо вас у світ Геометрії — дивний, щедрий, досконалий, тісно пов’язаний зі світами Праці, Розуму, Мистецтва. Сподіваємося, що наш підручник стане вам добрим помічником в опануванні геометричних знань, у набутті нових умінь і досвіду, у гармонійному розвитку вашої особистості.

Підручник з геометрії для 8 класу Г.П. Бевз видавництва "Освіта" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZTQzYmUzN