Главная » ПІДРУЧНИКИ 11 КЛАС » ГЕОМЕТРІЯ » Геометрія підручник 11 клас академічний рівень А.Г. Мерзляк - Гімназія -


        

Геометрія підручник 11 клас академічний рівень А.Г. Мерзляк - Гімназія -

Підручник з геометрії для 11 класу академічний рівень А.Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський ( Гімназія )

В наявності

 

Артикул: 978-966-474-292-1
Видавник: Гімназія
Сторінок: 192
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
70,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з геометрії для 11 класу академічний рівень А.Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський видавництва "Гімназія" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

У цьому навчальному році ви завершуєте вивчення шкільного курсу стереометрії. Сподіваємося, що ви встигли полюбити цю важливу й красиву науку, а отже, з інтересом оволодіватимете новими знаннями, і цьому сприятиме підручник, який ви тримаєте в руках.

Ознайомтеся, будь ласка, з його структурою.

Підручник поділено на три параграфи, кожний з яких складається з пунктів. У пунктах викладено теоретичний матеріал. Вивчаючи його, особливу увагу звертайте на текст, який надруковано жирним шрифтом, жирним курсивом і курсивом; так у книзі виділено означення, правила та найважливіші математичні твердження.

Зазвичай виклад теоретичного матеріалу завершується прикладами розв’язування задач. Ці записи можна розглядати як один із можливих зразків оформлення розв’язання.

До кожного пункту дібрано задачі для самостійного розв’язування, приступати до яких радимо після засвоєння теоретичного матеріалу. Серед завдань є як прості й середні за складністю вправи, так і складні задачі.

Якщо після виконання домашніх завдань залишається вільний час і ви хочете дізнатися більше, то рекомендуємо звернутися до рубрики «Коли зроблено уроки». Матеріал, викладений там, непростий. Але тим цікавіше випробувати свої сили!

Дерзайте! Бажаємо успіху!

Підручник з геометрії для 11 класу академічний рівень А.Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський видавництва "Гімназія" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Гімназія

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MGVjOTcx