Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 10 КЛАС » ГЕОМЕТРІЯ » Геометрія 10 клас Зошит для поточного оцінювання Нелін Є. - Гимназия -


        

Геометрія 10 клас Зошит для поточного оцінювання Нелін Є. - Гимназия -

Зошит для поточного і тематичного оцінювання з геометрії для 10 класу (академічний, профільний рівень, у форматі ЗНО) Є. Нелін, О. Роганін ( Гімназія )

В наявності

 

Артикул: 978-966-474-083-5
Видавник: Гімназія
Сторінок: 88
Формат: 60x84
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити  зошит для поточного і тематичного оцінювання з геометрії для 10 класу (академічний, профільний рівень, у форматі ЗНО) авторів Є. Нелін, О. Роганін видавництва "Гімназія" можна в нашому інтернет-магазині.
Посібник призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів, які навчаються геометрії за чинною програмою академічного та профільного рівнів.Зошит складається із самостійних і контрольних робіт.

З кожної теми запропоновано кілька самостійних робіт для відстеження рівня засвоєння частини: навчального матеріалу, що вивчається, їх подано у двох варіантах. На виконання кожної самостійної роботи відводять 15-20 хвилин. За правильне виконання кожного із завдань 1-3 початкового рівня учень одержує 1 бал. Середньому рівню навчальних досягнень відповідає завдання 4. За кожну правильно позначену логічну пару учень отримує 1 бал. Максимальна оцінка за правильно виконане завдання становить З бали. Достатньому рівню відповідає завдання 5, правильне виконання якого оцінюють 3 балами. Високому рівню навчальних досягнень учнів відповідають завдання 6-7.

Учні, які вивчають геометрію за академічним рівнем, виконують одне із запропонованих завдань на власний вибір. Учні, які вивчають геометрію за профільним рівнем, виконують обидва завдання. За правильне виконання завдання (завдань) учень одержує 3 бали. Максимальна оцінка, яку може одержати учень за правильне виконання всіх завдань самостійної роботи, — 12 балів. За допомогою контрольних робіт перевіряють рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою.

Усі контрольні роботи наведено в чотирьох варіантах.На виконання кожної техлатичної контрольної роботи відводять 45 хвилин. За правильне виконання кожного із завдань 1- 3 початкового рівня учень може одержати 1 бал. Середньому рівню відповідає завдання 4. За кожну правильно позначену логічну пару учень отримує 1 бал. Максимальна оцінка за правильно виконане завдання становить 3 бали. Достатньому рівню відповідають завдання 5-7. Учні, які вивчають геометрію за-академічним рівнем, виконують два із запропонованих завдань на власний вибір. Учні, які вивчають геометрію за профільним рівнем, виконують три завдання. За правильне виконання завдань учень одержує 3 бали. Високому рівню навчальних досягнень учнів відповідають завдання 8-9. Учні, які вивчають геометрію за академічним рівнем, виконують одне із запропонованих завдань на власний вибір. Учні, які вивчають геометрію за профільним рівнем, виконують обидва завдання. За правильне виконання завдання (завдань) учень одержує 3 бали.

Ураховуючи реальні навчальні можливості учнів, учитель може зменшити в контрольній роботі кількість завдань достатнього та високого рівнів, які слід обов’язково виконати. Максимальна оцінка, ' яку може одержати учень, правильно виконавши всі завдання контрольної роботи, — 12 балів.

Замовити зошит для поточного і тематичного оцінювання з геометрії для 10 класу (академічний, профільний рівень, у форматі ЗНО) авторів Є. Нелін, О. Роганін видавництва "Гімназія" можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Гімназія

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZWFlYzV