Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 6 КЛАС » ГЕОГРАФІЯ » Географія Зошит для практичних робіт 6 клас С.Капіруліна - Весна -


        

Географія Зошит для практичних робіт 6 клас С.Капіруліна - Весна -

Зошит для практичних робіт з географії 6 клас С.Капіруліна ( Весна )

В наявності

 

Артикул: 978-617-686-337-3
Видавник: Весна
Сторінок: 48
Друк: Монохром
Ціна:
35,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для практичних робіт з географії 6 клас С.Капіруліна видавництва "Весна".

Отримавши необхідний багаж знань про природу нашої планети під час вивчення шкільного курсу природознавства, ми починаємо знайомство з однією з найдавніших наук на Землі — географією.

У цьому навчальному році на вас чекає захоплююче дослідження різних оболонок планети Земля. Сподіваємося, що новий посібник «Практикум з географії», який ви тримаєте в руках, стане в пригоді під час цього дослідження.

Практичні роботи є невід’ємною частиною як змісту географічної освіти взагалі, так і курсу «Загальна географія» 6 класу. Виконайте та обговоріть із однокласниками результати кожної практичної роботи, щоб визначити, наскільки впевнено ви оволоділи теоретичними знаннями і чи зможете скористатись ними на практиці.

Практичні роботи у посібнику укладено так, щоб і ви під час їх виконання, і ваш учитель під час перевірки змогли заощадити якомога більше часу.

Рубрика «На допомогу учню» підкаже, як правильно виконати те чи інше завдання. Аби досягти якнайкращого результату, виконуйте всі записи чітко й розбірливо, намагайтеся давати повну, але стислу відповідь, вчіться правильно формулювати свої думки.

За допомогою цього посібника ви не тільки виконаєте практичні роботи, а й отримаєте можливість ознайомитися з цікавою та корисною додатковою інформацію в рубриці «Електронний довідник шестиіуіасника». В рубриці «Актуальна інформація» запропоновано висловити вашу власну думку щодо розв’язання тих чи інших проблем географічної науки.

Окремі завдання спробуйте виконати разом зі своїми однокласниками, адже робота і спілкування «в команді» допоможе швидше знайти правильну відповідь та навчить спільній праці заради досягнення єдиної мети.

Окремі завдання (на вибір учнів та на розсуд учителя) можна виконати на інших уроках географії, а не обов’язково під час виконання практичних робіт.Бажаємо вам цікавих і корисних здобутків у пошуку нового та невідомого.

Замовлення за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Весна

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OTlhNzE4ZG