Главная » ЗНО 2021 » Географія Збірник тестових завдань С. Кобернік - Абетка -


        

Географія Збірник тестових завдань С. Кобернік - Абетка -

Збірник тестових завдань з географії до ЗНО С.Г. Кобернік, Р.Р. Коваленко ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-333-8
Видавник: Абетка
Сторінок: 116
Формат: 100х70
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Кам'янець-Подільский
Ціна:
50,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зручний і надійний спосіб підготовки до ЗНО – це купити недорого «Збірник тестових завдань. Географія. 2020 рік» видавництва «Абетка» міста Кам'янець-Подільський, який склали автори Коберник С. Г. і Коваленко Р. Р.

Наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література» забезпечить Ваш клас даними чудовими навчальними посібниками в будь-якій кількості й надасть при цьому знижки на оплату літератури вчителям, постійним покупцям і оптовим замовникам.

Чому ми вважаємо даний вид підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання чи державної підсумкової атестації зручним? Якщо старшокласник або абітурієнт упевнено навчалися за шкільною програмою і, можливо, встигли повторити теоретичний матеріал, то їм просто слід повправлятися у виконанні саме таких тестових завдань, які подаються на ЗНО. Одночасно буде проходити закріплення матеріалу й засвоєння даного виду діяльності. До того ж, можна буде потренуватися у правильному заповненні бланків відповідей, які також надаються після тестів.

Навчальний посібник «Географія. Збірник тестових завдань» обсягом 116 сторінок, автори – Кобернік С. Г. та Коваленко Р. Р., видавництва «Абетка» складений за змістом усіх шкільних курсів із 6 по 11 клас, причому, брався до уваги саме той матеріал, який найчастіше охоплюється завданнями ЗНО чи ДПА. До нього входять тестові завдання різних рівнів складності; більша його частина являє собою тести формату зовнішнього незалежного оцінювання.

У кінці даної книги містяться відповіді на всі тестові завдання, отже, випускник матиме можливість ще й перевірити якість своїх знань. Якщо вона виявиться незадовільною, можна швиденько взятися до повторення теоретичного матеріалу (або хоча б запам'ятати правильні відповіді, якщо часу обмаль).

Збірник тестових завдань із географії для підготовки до ЗНО може бути корисним усім старшокласникам та вчителям під час підготовки до контрольних робіт різного рівня та їхнього проведення протягом кількох наступних років, поки програма вивчення суттєво не зміниться.

Замовити навчальні посібники видавництва «Абетка» можна просто зараз онлайн або за телефонами з будь-якої точки нашої країни. Ми обслуговуємо заявки на літературу за всіма адресами.

З нами співпрацювати – дуже зручно!

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZGY5YjFmN