Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ГЕОГРАФІЯ » Географія Україна у світі зошит для практичних робіт 8 клас О. Варакута - ПІП -


        

Географія Україна у світі зошит для практичних робіт 8 клас О. Варакута - ПІП -

Зошит для практичних робіт з географії Україна у світі: природа, населення для 8 класу О.М. Варакута ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660738966
Видавник: ПІП
Сторінок: 32
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Ціна:
26,25 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для практичних робіт з географії Україна у світі: природа, населення для 8 класу О.М. Варакута видавництва "Підручники і посібники" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Вивчаючи географію України, ви неначе мандруєте її мальовничими просторами. Ця «подорож» захоплива й цікава. Вона допоможе вам пізнати усі складові природи нашої держави, населення світу та України. Виконуючи практичні роботи, подані в зошиті, ви зможете навчитися застосовувати набуті географічні знання у справжніх мандрівках і повсякденному житті.

Ви навчитеся впізнавати на карті територію своєї держави за контурами її кордонів, визначати положення України в годинних поясах і розв’язувати задачі на визначення часу. Опис місцевості вимагатиме вмінь з визначення абсолютних і відносних висот об’єктів, їх географічних і прямокутних координат, вимірювань відстаней та напрямків за топографічними картами, аналізу й комплексного використання тематичних карт тощо. Встановлюючи закономірності поширення географічних об’єктів на території України, ви навчитеся порівнювати їх за типовим планом і тематичними картами, позначати їх на контурних картах. Виконуючи практичні роботи, ви будете обчислювати показники природного та механічного руху населення в різних регіонах України, аналізувати статево-вікові піраміди України та окремих країн світу.

Щиро бажаємо вам успіхів!

Зошит для практичних робіт з географії Україна у світі: природа, населення для 8 класу О.М. Варакута видавництва "Підручники і посібники" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: ПІП

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MDA0Zj