Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ГЕОГРАФІЯ » Географія Україна у світі 8 клас О.М. Топузов - Оріон -


        

Географія Україна у світі 8 клас О.М. Топузов - Оріон -

Підручник з географії Україна у світі: природа, населення для 8 класу О.М. Топузов, О.Ф. Надтока ( Оріон )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7355-43-3
Видавник: Оріон
Сторінок: 224
Формат: А4
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з географії Україна у світі: природа, населення для 8 класу О.М. Топузов, О.Ф. Надтока видавництва "Оріон" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Вивчаючи географію в попередніх класах, ви мали змогу пересвідчитися, що ця наука допомагає ліпше пізнати нашу планету та зрозуміти, як стати її дбайливими (!) господарями. Ви вже знаєте, як розвивалися географічні знання про Землю, про особливості її оболонок, природу материків і океанів, як орієнтуватися на місцевості, про особливості населення в різних куточках світу, як впливає на природу господарська діяльність людини. Ви переконалися, що все на Землі взаємопов’язано й за збереження її унікального природного середовища — ландшафтів, тварин і рослин, річок, морів, океанів, гір несе відповідальність кожен із нас, хоч би де він жив і громадянином якої держави був. Глибше усвідомити свою приналежність до дбайливих і відповідальних землян дають змогу не лише загальні знання про Землю, а й вивчення географічних особливостей рідного краю.

У 8 класі ви опановуватимете курс «Україна у світі: природа, населення». Ви вирушите в дослідницьку експедицію, під час якої матимете нагоду дізнатися про географічний простір нашої держави, її природні умови й ресурси, особливості населення на тлі загальносвітових явищ і процесів. Адже Україна — це невід’ємна частина всепланетного географічного простору.

Знання, які ви здобудете під час вивчення цього курсу географії, неодмінно знадобляться вам у подальшому житті. Вони дадуть вам змогу осягнути глибинність і взаємо- проникність природних процесів і діяльності людей у різних країнах, і в нашій зокрема. Ви навчитеся розуміти й аналізувати географічні явища, що відбуваються на нашій Землі, та зможете пояснити всьому світові, у чому унікальність нашої держави. А головне — ці знання допоможуть вам стати справжніми патріотами, упевненими і свідомими громадянами України.

Тож вітаємо вас у команді експедиції «Україна у світі: природа, наоелення»!

Будьте впевнені та наполегливі — і перед вами неодмінно відкриється дивовижний світ географічних знань, що допомагають у щоденному житті.

Підручник з географії Україна у світі: природа, населення для 8 класу О.М. Топузов, О.Ф. Надтока видавництва "Оріон" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Оріон

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NDI5NjI