Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 7 КЛАС » ГЕОГРАФІЯ » Географія практичні роботи, практикум 7 клас Г.В. Думанська - Аксіома -


        

Географія практичні роботи, практикум 7 клас Г.В. Думанська - Аксіома -

Практичні роботи з географії практикум для 7-го класу Г.В. Думанська, І.М. Вітенко ( Аксіома )

Відсутній

 

Артикул: 978-966-496-327-2
Видавник: Аксіома
Сторінок: 60
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
40,00 Грн

Практичні роботи з географії практикум для 7-го класу Г.В. Думанська, І.М. Вітенко видавництва "Аксіома" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

При вивченні шкільного курсу географії материків та океанів передбачається виконання практичних робіт і географічних досліджень. Виконуючи завдання практикуму, ви навчитеся працювати з різними за змістом географічними картами, іншими джерелами географічної інформації, а це сприятиме розвитку геопросторового мислення, допоможе досягти високого рівня картографічної грамотності й культури.

Ви розроблятимете маршрути, що проходять через унікальні географічні об’єкти на материках і в океанічних просторах, здійснюватимете уявні подорожі вздовж паралелей і меридіанів планети, навчитеся пояснювати природні явища і процеси, прогнозувати наслідки змін природи Землі в процесі її розвитку та під впливом господарської діяльності людей. Ми надаємо вам можливість навчитися працювати з картосхемами, кліматичними діаграмами, творити власні повідомлення, складати комп’ютерні презентації з використанням інтернет- ресурсів.

Особливу увагу приділено формуванню умінь і навичок роботи з контурними картами при позначенні на них географічних об’єктів. Дотримуйтеся правил роботи з контурною картою:

1.  Підпишіть контурну карту. Назву розмістіть з лівої верхньої сторони.

2.  Виберіть умовні знаки, загальноприйняті у географії, позначте і підпишіть їх у легенді контурної карти, дотримуйтеся їх при позначенні географічних об’єктів на контурній карті. У випадку їх відсутності, придумайте власні позначки та занесіть їх до легенди контурної карти.

3.  Всі підписи на контурній карті робіть чітким, дрібним, розбірливим, друкованим шрифтом. Назви географічних об’єктів (річок, гір, рівнин) розмістіть так, як їх розміщено на карті атласу, вздовж їх напрямку; міст, країн, вулканів і більшості інших об’єктів - вздовж паралелей.

4.  Якщо назва географічного об’єкта не поміщається на контурній карті, то біля нього ставиться цифра, а в легенді карти записується, який об’єкт означає ця цифра.

  1. Для роботи на контурній карті використайте кольорові олівці.
  2. Контурну карту оформіть правильно і красиво!                             *

Практичні роботи виконуйте поетапно.

На першому етапі вивчіть потрібні умовні позначення географічних карт, кліматичних діаграм, пригадайте поняття, які потрібно використати для виконання наступних завдань.

Завдання другого етапу є тренувальними. Вони допоможуть вам виконувати необхідні види роботи (складати характеристики об’єктів, виокремлювати ознаки явищ або процесів та порівнювати їх, позначати об’єкти на контурній карті тощо). Запам’ятайте порядок ваших дій

На третьому етапі виконання практичної роботи ми надаємо вам можливість самостійно виконати завдання, творчо й оригінально використати різні джерела географічної інформації, проявити власну географічну фантазію.

Практичні роботи з географії практикум для 7-го класу Г.В. Думанська, І.М. Вітенко видавництва "Аксіома" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Аксіома

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NmYwY2FhMj