Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 10 КЛАС » ГЕОГРАФІЯ » Географія практичні роботи, практикум 10 клас Г.В. Думанська - Аксіома -


        

Географія практичні роботи, практикум 10 клас Г.В. Думанська - Аксіома -

Практичні роботи з географії практикум для 10 класу Г.В. Думанська, Т.Г. Назаренко ( Аксіома )

В наявності

 

Артикул: 978-966-496-294-7
Видавник: Аксіома
Сторінок: 28
Формат: А4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
40,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Практичні роботи з географії практикум для 10 класу Г.В. Думанська, Т.Г. Назаренко видавництва "Аксіома" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Для сучасної людини дуже важливо вміти виробити уміння й навички практично застосовувати здобуті теоретичні знання з основ наук. Цей процес учіння потребує не лише вміння відтворювати вивчений матеріал, а й творчо поєднувати інтелектуальну і практичну діяльність. Творче розв’язання практичних завдань - це сходинка до ово­лодіння мистецтвом життєтворчості. Так, давньокитайський мудрець Конфуцій вва­жає, що “вчитися і не розмірковувати - марно втрачений час”. Наш сучасник про­фесор І. Д. Бех переконує нас у тім, що “людина розвивається на полюсі творення, а не на полюсі споживання”. Тому так важливо виконати усі програмні практичні роботи. І допоможе Вам у цьому даний посібник.

Посібник містить чотири практичні роботи, які засобами практичної діяльності сприяють формуванню цілісного уявлення про географічну картину світу. Вико­ристовуйте різноманітні джерела географічної інформації, старайтеся зрозуміти й проаналізувати сучасні події, які розкривають зміст динамічного сьогодення, зна­йомлять нас із глибиною і багатством культури народів світу, вимагають чіткої визначеності власних поглядів на конкретні ситуації та толерантного, ефективного їх вирішення.

Ми пропонуємо вам поетапне виконання кожної практичної роботи. Спочатку акцентуємо увагу на знаннях, необхідних для виконання практичної роботи, а тоді поступово вчимося їх розуміти, використовувати, аналізувати й синтезувати, оціню­вати факти й інформацію, застосовувати їх для створення власного продукту прак­тичної діяльності.

Практичні роботи з географії практикум для 10 класу Г.В. Думанська, Т.Г. Назаренко видавництва "Аксіома" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Аксіома

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YTJiNT