Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ГЕОГРАФІЯ » Географія практичні роботи 8 клас Г.В. Думанська - Аксіома -


        

Географія практичні роботи 8 клас Г.В. Думанська - Аксіома -

Практичні роботи з географії для 8 класу Г.В. Думанська, І.М. Вітенко ( Аксіома )

Відсутній

 

Артикул: 978-966-496-364-7
Видавник: Аксіома
Сторінок: 64
Друк: Монохром
Ціна:
40,00 Грн

Посібник Практичні роботи з географії для 8 класу Г.В. Думанська, І.М. Вітенко видавництва "Аксіома"містить практичні роботи й дослідження з курсу «Україна у світі: природа, населення» (8 клас), відповідно до чинної програми з географії для загальноосвітніх навчальних закладів.

Практичні роботи з географії для 8 класу Г.В. Думанська, І.М. Вітенко видавництва "Аксіома".

Географія 8 класу - це поглиблення й узагальнення знань з фізичної географи та вивчення нових понять і закономірностей, які пояснюють особливості природи нашої Батьківщини. Разом з тим, географічна освіта загалом має велике розвиваль- не значення. Німецький філософ І. Кант стверджував: «Ніщо не розвиває так розум людський, як географія». Але, «для того щоб удосконалювати розум, треба більше розмірковувати, ніж заучувати» (Р. Декарт). Такому розвиваючому навчанню сприяє робота з посібником. При виконанні завдань пропонуємо дослідити особливості природи й населення рідного краю, розробити міні-проекти, презентації, провести опитування серед жителів свого населеного пункту, своїх рідних, активно долучитися до заходів, спрямованих на поліпшення умов життя у рідній місцевості.

Посібник, з яким ви розпочинаєте працювати, містить практичні роботи й географічні дослідження, до кожного з них визначено мету, перераховано обладнання, вміщено необхідні контурні карти.

 

Видавник: Аксіома

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZTIxO