Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ГЕОГРАФІЯ » Географія підручник 8 клас загальноосвіт П.О. Масляк - Аксіома -


        

Географія підручник 8 клас загальноосвіт П.О. Масляк - Аксіома -

Підручник з географії для 8 класу П.О. Масляк, С.Л. Капіруліна ( Аксіома )

В наявності

 

Артикул: 978-966-496-362-3
Видавник: Аксіома
Сторінок: 304
Формат: А4
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Надруковано: 2016
Ціна:
200,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з географії для 8 класу П.О. Масляк, С.Л. Капіруліна видавництва "Аксіома" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Сьогодні Ви починаєте вивчати географію України. Щоб стати повноцінними громадянами своєї Батьківщини, потрібно знати про неї якомога більше. Якщо Ви не знаєте, що є у Вашій квартирі чи кімнаті, то хіба Ви зможете розумно організувати своє життя? Напевно, що ні! Так і з нашою державою. Якщо ми не знаємо про неї, її красу і велич, про її природні багатства й умови, то хіба ми зможемо ними раціонально скористатися?

Але мало тільки знати про Україну, треба її ще й щиро любити. Любити Україну означає, зокрема, любити й поважати самих себе. А звідси, як показує світовий досвід, починається багатство і процвітання будь-якої країни, щасливе і заможне життя кожного її громадянина і громадянки.

Пізнати Україну Вам допоможе цей підручник. Працюючи з ним на заняттях і вдома, Ви поступово пізнаватимете свою країну — від її природно-географічного розміщення до основних шляхів раціонального використання й охорони природного довкілля, від її природно-кліматичних умов та всіляких видів ресурсів до населення, яке їх використовує у власній господарській діяльності.

У підручнику, крім фізичної, йдеться і про соціальну географію нашої країни, її населення і населення світу, природу та населення свого адміністративного регіону. Врешті-решт Ви маєте отримати цілісну картину України.

Підручник є основним, але не єдиним джерелом знань із географії України. Його потрібно використовувати разом з географічним атласом, стінними картами, енциклопедіями, довідниками, періодичними виданнями, сучасною телевізійною та радіоінформацією, відомостями з Інтернету.

Бажаємо Вам цікавої і захопливої мандрівки нашою прекрасною Батьківщиною. Осягніть Україну розумом, сприйміть її серцем.

Підручник з географії для 8 класу П.О. Масляк, С.Л. Капіруліна видавництва "Аксіома" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Аксіома

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YjVlO