Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ГЕОГРАФІЯ » Географія підручник 8 клас Т.Г. Гільберг - Грамота -


        

Географія підручник 8 клас Т.Г. Гільберг - Грамота -

Підручник з географії для 8 класу Т.Г. Гільберг, Л.Б. Паламарчук ( Грамота )

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-576-7
Видавник: Грамота
Сторінок: 272
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Надруковано: 2016
Ціна:
270,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з географії для 8 класу  Т.Г. Гільберг, Л.Б. Паламарчук  видавництва "Грамота" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Цього року ви ознайомитеся з географією нашої Батьківщини — України.

Курс географії «Україна у світі: природа, населення», так само як історія України, українська мова й література, належить до українознавчих предметів. Щоб стати справжнім патріотом і дбайливим господарем на своїй землі, необхідно мати глибокі й міцні знання про державу Україна.

Навчальний матеріал розділів підручника дає уявлення про природні умови й ресурси України та її населення. Запитання перед текстом параграфів допоможуть вам пригадати вивчене раніше, щоб полегшити засвоєння нової теми. Ілюстративний матеріал (малюнки, фото, таблиці, схеми, діаграми, карти тощо) вдало доповнює основний текст.

У кожному параграфі підручника є рубрики: «Пригадайте», «Дискусійний клуб», «Запитання та завдання», «Висновки», «Це цікаво» тощо. Вони сприятимуть узагальненню й систематизації вивченого, розширенню ваших знань. Також у кожному розділі передбачені завдання, які допоможуть вам дослідити природу рідного краю, дізнатися про екологічну ситуацію в регіоні, ознайомитися зі складом населення.

Географію Батьківщини, рідного краю не можна пізнати лише за підручником. Вам стануть у пригоді географічні карти й атласи, енциклопедії, інтер- нет-ресурси, статистичні дані, географічна література про Україну й рідний край, статті в науково-популярних журналах, художня література, праці дослідників тощо.

Продовжуйте свої спостереження за природою, життям людей, вивчайте їхні звичаї, обряди, міфи й легенди. Усе цікаве фіксуйте в щоденнику.

Пам’ятайте, що ви — майбутні господарі й захисники рідної землі. Ви народжені для щасливого життя у своїй країні!

Будьте старанними учнями — і ви станете її гідними синами та дочками!

Успіхів вам!

Підручник з географії для 8 класу  Т.Г. Гільберг, Л.Б. Паламарчук  видавництва "Грамота" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MGM5Y