Главная » ДОВІДНИКИ І ПОСІБНИКИ » ГЕОГРАФІЯ » Географія комплексний довідник абітурієнта Н.Л. Первишева - ПЕТ -


        

Географія комплексний довідник абітурієнта Н.Л. Первишева - ПЕТ -

Комплексний довідник абітурієнта з географії Н.Л. Первишева, О.В. Камишова ( ПЕТ )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7150-86-1
Видавник: ПЕТ
Сторінок: 400
Формат: А4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2015
Ціна:
45,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексний довідник абітурієнта з географії Н.Л. Первишева, О.В. Камишова видавництва "ПЕТ" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Головною метою пропонованого практичного довідника з географії є допомогти підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, оновити знання та повторити матеріал з усіх курсів шкільної географії абітурієнтам вищих навчальних закладів. Зміст розділів посібника відображає змістовні лінії курсів географії основної та старшої школи, які зазначені в Державному стандарті базової і повної середньої освіти, відповідає програмі зовнішнього незалежного оцінювання.

Досвід проведення ЗНО переконливо свідчить, що оволодіння базовими знаннями з географії для багатьох учнів є нелегким випробуванням. Значний обсяг наукової інформації, необхідність оперувати понятійним матеріалом створюють деякий психологічний бар’єр. Для подолання невпевненості, зайвого хвилювання необхідно розвивати навички роботи з тестовими завданнями. Доцільно використовувати різноманітні тестові завдання під час проведення поточного й тематичного оцінювання, широко практикувати тестування не тільки як контрольну форму перевірки знань, умінь і навичок, але й як продуктивний навчальний прийом, напрацьовувати у школярів навички виконання тестових завдань різної форми й різного ступеня складності. У цьому вам допоможе цей посібник.

Матеріал видання охоплює основні розділи і теми шкільних курсів географії. Довідник містить теоретичний матеріал, практичну частину та тестові завдання, що відповідають чинним програмам із географії. Теоретичний матеріал допоможе ліквідувати прогалини в знаннях. Враховуючи, що шкільний курс географії формує найголовніші предметні компетентності учнів, у практичному блоці передбачено самостійне опрацювання переліку об’єктів географічної номенклатури за географічними картами і атласами. Після кожної теми розміщена добірка тестових завдань різного рівня складності, відповіді та розв’язання яких розміщено в розділі «Відповіді до тренувальних вправ». Це дозволяє використовувати посібник не тільки під час узагальнюючого повторення, а й у процесі вивчення кожної теми. Тестові завдання охоплюють весь навчальний матеріал, зазначений у програмах 7-11 класів та програми вступних іспитів із географії.

Формати тренувальних тестових завдань відповідають форматам завдань, що використовують у тестах для ДПА і ЗНО.

Щоб оптимізувати процес підготовки до тестування, варто діяти за таким алгоритмом:

  1. Ознайомитися з програмовими вимогами ЗНО з географії, що стосуються певної теми.
  2. Опрацювати відповідний теоретичний матеріал.
  3. Опрацювати картографічні матеріали з певної теми.
  4. Опрацювати тренувальні тести. Зробити висновки.
    1. Повернутися до опрацювання теоретичного блоку, якщо результати виконання тренувальних тестів показали таку необхідність.

Пам’ятайте, тестування — іспит, не складніший за інші, але він має свої особливості. Сподіваємося, що запропоновані в посібнику теоретичні та практичні матеріали допоможуть якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з географії й успішно його скласти.

Комплексний довідник абітурієнта з географії Н.Л. Первишева, О.В. Камишова видавництва "ПЕТ" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: ПЕТ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OWRmZDY3Mz