Главная » ЗНО 2021 » Географія. Довідник +тести. Повний повторювальний курс С. Кобернік - Абетка –


        

Географія. Довідник +тести. Повний повторювальний курс С. Кобернік - Абетка –

Довідник,тестові завдання з географії. Повний повторювальний курс С. Кобернік ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-139-6
Видавник: Абетка
Ціна:
160,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити за доступною ціною навчальний посібник «Географія. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО» можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Автори – Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р. – підготували його для читачів у видавництві «Абетка» міста Кам'янець-Подільський об'ємом 642 сторінки.

Розділами книги для повторення є насправді річні цикли вивчення: «Загальна географія», «Географія материків і океанів», «Фізична географія України», «Економічна і соціальна географія України», «Економічна і соціальна географія світу». Отже, нічого не пропущено, все буде повторюватися. Розділи поділяються на теми, в яких визначаються для запам'ятовування основні поняття і терміни, важливі цифри й факти.

У темах матеріал подається максимально стисло, акцентується увага на основному й особливо – на такому змісті, який зустрічався в різних виглядах у завданнях ЗНО та ДПА або може зустрітися будь-якого року.

Автори С. Г. Кобернік та Р. Р. Коваленко в «Довіднику з географії. Повному повторювальному курсі підготовки до ЗНО» видавництва «Абетка» знайшли місце для багатьох карт і малюнків, які, цілком імовірно, можуть з'явитися в матеріалах зовнішнього незалежного оцінювання для розпізнавання чи визначення чогось. Ці чорно-білі ілюстрації є необхідним атрибутом повторення матеріалу.

Зміст тем охоплюється тестовим опитуванням різного рівня складності й різноманітними видами завдань. Учні зможуть перевірити знання з повтореного матеріалу й, що найголовніше, – дізнатися про якість своїх відповідей на основі зібраних у кінці статей відповідей на всі завдання. Якщо з деякими запитаннями не все було гаразд, то даний матеріал бажано повторити ще раз.

Замовити навчальний посібник «Географія. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО» можна вчителям і учням на початку року для використання  такого корисного матеріалу в процесі вивчення, для самостійних і контрольних робіт не лише цього року, а й у наступних – з іншими учнями.

Ми чекаємо на Ваші замовлення! Гарних успіхів Вам у складанні ЗНО!

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OGM5MDky