Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ГЕОГРАФІЯ » Географія 8 клас Підручник (Нова програма) Бойко - Абетка -


        

Географія 8 клас Підручник (Нова програма) Бойко - Абетка -

Підручник з географії для 8 класу за новою програмою Бойко В.М., Дітчук І.Л., Заставецька Л.Б. ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-966-682-379-6
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити підручник з географії для 8 класу за новою програмою Бойко В.М., Дітчук І.Л., Заставецька Л.Б. видавництва "Абетка" за кращою ціною можна в нашому інтернет-магазині.

Цьогоріч ви продовжите вивчати географію в курсі «Україна у світі: природа, населення». Тепер ви пізнаватимете простір рідної країни як частини світової спільноти держав. Ви спиратиметеся на здобуті в 7 класі знання про природу материків і океанів, населення країн світу.

Географія України ознайомить з фізико-географічними особливостями нашої держави: географічним положенням, геологічною будовою, рельєфом і корисними копалинами, кліматом і внутрішніми водами, грунтово-рослинним покривом і тваринним світом. Ви довідаєтеся, як поєднуються природні компоненти на різних територіях, у тому числі й у своєму регіоні, який вплив чинить на них людина, як вона повинна берегти й відтворювати природу.

Ви дізнаєтеся про глобальні та регіональні природні, суспільно-географічні й екологічні процеси, що відбуваються в Україні. Вам стане зрозумілою науково-географічна картина нашої держави. Ви з’ясуєте, чим землі нашої Батьківщини вирізняються на тлі загальноєвропейського й світового простору і що єднає нас зі світом.

Цей курс географії для 8 класу, як і українська мова, українська література та історія України, належить до важливих українознавчих предметів. Сподіваємось, що знання, здобуті під час вивчення географії України, будуть для вас цікавими і корисними.

Замовити підручник з географії для 8 класу за новою програмою Бойко В.М., Дітчук І.Л., Заставецька Л.Б. видавництва "Абетка" можна за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NmM4Yjk2Z