Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ІНОЗЕМНА МОВА » Французька мова 8 клас Підручник (нова програма) Н. Чумак - Освіта -


        

Французька мова 8 клас Підручник (нова програма) Н. Чумак - Освіта -

Підручник з французької мови для 8 класу (за новою програмою) Н. Чумак, Т. Кривошеєва ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-522-2
Видавник: «Освіта»
Сторінок: 240
Формат: 60x84
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
300,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити підручник з французької мови для  8 класу (за новою програмою) авторів Н. Чумак, Т. Кривошеєва видавництва "Освіта" можна в нашому інтернет-магазині.

Ти продовжуєш вивчати французьку мову та приєднуєшся до 220 мільйонів осіб у світі, які щодня користуються французькою мовою. Французька мова — шоста найпоширеніша мова у світі (після китайської, англійської, гінді, спанської та арабської мов).

Французька мова є одночасно робочою та офіційною мовою ООН, Європейського Союзу, ЮНЕСКО, НАТО, Міжнародного Олімпійського комітету, Міжнародного Червоного хреста та багатьох міжнародних правових інстанцій. Французька мова є офіційною мовою трьох міст, де розташовані штаб-квартири європейських інституцій: Страсбурга, Брюсселя та Люксембурга. Французька мова є міжнародною мовою кулінарії, моди, театру, образотворчого мистецтва, балету та архітектури.Знання французької мови зробить набагато приємнішим твій візит до Парижа чи до будь-яких інших регіонів Франції (від лагідного Лазурного узбережжя до вкритих снігом альпійських вершин або ж диких берегів Бретані), а також допоможе зрозуміти культуру, ментальність та французький стиль життя.

Протягом цього навчального року ти будеш спілкуватися французькою мовою, читати різноманітні тексти, писати листи та виконувати письмові завдання, слухати і розуміти мовлення своїх однолітків із франкомовних країн.

Для того щоб полегшити, зробити зручним і сучасним процес вивчення французької мови, авторами підручника було запропоновано використання електронної підтримки. Тобі знадобиться смартфон або планшет і підключення до мережі Інтернет. На сторінках підручника подано QR-коди, у яких зашифровано адресу веб-сторінки з електронним додатком. Для того щоб скористатися QR-кодом, необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення на смартфоні/планшеті. Наприклад, для пристроїв з операційною системою Android потрібно запустити застосунок Google Play Market та завантажити програму Powerful QR Code Scaner А+ або будь-яку аналогічну. Завантажити програми для зчитування QR-кодів для інших операційних систем допоможуть відповідні застосунки: Windows Mobile — WindowsStore, iOS — iTunes).

Вивчення іноземної мови — це спосіб розширити свій кругозір, дізнатися щось нове про інші країни і про спосіб життя інших людей. Вивчаючи іноземну мову, ти краще пізнаєш рідну, а знайомлячись із зарубіжними країнами, краще знаєш і свою.

Замовити підручник з французької мови для  8 класу (за новою програмою) авторів Н. Чумак, Т. Кривошеєва видавництва "Освіта" можна за телефонами:

+380 637879549;
+380 971899420.

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZWE2ZTg2