Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ФІЗИКА » Фізика Зошит для лабораторних робіт 8 клас В.Г. Сердюченко - Освіта -


        

Фізика Зошит для лабораторних робіт 8 клас В.Г. Сердюченко - Освіта -

Зошит для лабораторних робіт + матеріали для підготовки з фізики для 8 класу (нова програма) В.Г. Сердюченко, А.М. Бойченко ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-568-0
Видавник: Освіта
Сторінок: 32+16
Друк: Монохром
Ціна:
23,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для лабораторних робіт + матеріали для підготовки з фізики для 8 класу (нова програма) В.Г. Сердюченко, А.М. Бойченко видавництва "Освіта".

Фізика — одна із природничих наук, яка супроводжує людей у побуті, техніці, виробництві. Науково-технічний прогрес тісно пов’язаний із фізикою: будь-які відкриття нових фізичних законів призводять до розвитку техніки та інших наук, що сприяє новим відкриттям у фундаментальній фізиці.

Як відомо, основою отримання будь-яких результатів є дослідження. Саме тому значне місце у вивченні фізичних явищ і законів відводиться лабораторним роботам, які не тільки формують експериментально-дослідницькі навички, а й сприяють поглибленому засвоєнню програмного матеріалу з фізики. Під час виконання лабораторних робіт ви навчаєтесь моделювати фізичні процеси, працювати з найпростішими вимірювальними приладами, аналізувати отримані результати, удосконалюєте навички математичних обчислень і розрахунків.

Для успішного виконання лабораторної роботи у класі учень має підготуватися заздалегідь. У цьому йому допоможуть матеріали для підготовки, запропоновані у даному зошиті.

Замовлення за  телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MTYxY2U