Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ФІЗИКА » Фізика зошит для контролю навчальних досягнень 8 клас Божинова Ф.Я. - Ранок -


        

Фізика зошит для контролю навчальних досягнень 8 клас Божинова Ф.Я. - Ранок -

Зошит для контролю навчальних досягнень з фізики 8 клас (НОВА ПРОГРАМА) Божинова Ф.Я., Кірюхіна О.О. ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-2860-3
Видавник: Ранок
Ціна:
20,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для контролю навчальних досягнень учнів з фізики (НОВА ПРОЛГРАМА) для 8 класів автора Божинової Ф.Я., Кірюхіної О.О. видавництва "Ранок" призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів.

Перша частина зошита для контролю навчальних досягнень з фізики Божинової Ф.Я., Кірюхіної О.О. містить роботи для поточного контролю. До неї увійшли роботи трьох видів: самостійні роботи, контроль теоретичних знань, практичні тренінги. Роботи для поточного контролю подані в двох рівнозначних варіантах; завдання диференційовані за рівнем складності. Завдання самостійних робіт це теоретичні запитання, а також якісні й розрахункові задачі на два логічні кроки (для задач передбачено чернетку для розв’язання). Контроль теоретичних знань містить завдання різноманітної форми, які допоможуть учителю відстежити рівень'засвоєння учнями теоретичного матеріалу в процесі вивчення теми. Уміння учнів застосовувати теоретичні знання з фізики під час розв’язування задач різного типу перевіряються в ході виконання завдань практичного тренінгу. Значну увагу приділено задачам, які формують навички учнів читати й аналізувати матеріал, поданий графічно, вміння будувати графіки. На виконання кожної роботи для поточного контролю автори рекомендують відводити 15-25 хвилин залежно від рівня підготовки класу, теми, що вивчається, мети, яку ставить перед собою вчитель на кожному конкретному уроці. Вчитель може на свій розсуд запропонувати учням виконати роботу не в повному обсязі, відповідно змінивши кількість балів за правильне виконання завдань.

Друга частина зошита для контролю знань з фізики в 8 класі містить контрольні роботи. У посібнику подано 4 контрольні роботи в трьох рівнозначних варіантах; завдання диференційовані за рівнем складності. Рекомендований час виконання контрольної роботи 40 хвилин. До кожної роботи ввійшли тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, розрахункові та якісні задачі, які вимагають від учнів розуміння сутності фізичних явищ, уміння аналізувати фізичні процеси та встановлювати залежності між величинами. Більшість робіт містить також завдання для перевірки практичних умінь і навичок учнів у ході їх виконання слід використовувати зображені на рисунках пристрої та прилади для визначення шуканої фізичної величини. Для підготовки до контрольних робіт автори Божинова Ф., Кірюхіна О. рекомендують використовувати варіант 4 кожної контрольної роботи, який розміщено на сайті видавництва "Ранок". Можливості сайта дозволять учням виконати завдання контрольних робіт, здійснити самоконтроль, розглянути розв’язання завдань, а вчителю дадуть змогу ознайомитися з результатам отриманими учнями.

Для вчителів будуть корисними також розміщені на сайті видавництва відповіді до завдань усіх робіт, поданих у зошиті для контролю навчальних доягнень з фізики, і добірка запитань для усного опитування учнів за кожною темою.Зверніть увагу на те, що кількість крапок, розміщених під номером кожного завдання, відповідає максимальній кількості балів, яку може отримати учень (учениця) за правильне виконання завдання. Якщо сума набраних балів становить від 1 до 12, оцінка за роботу збігається з набраною кількістю балів. Якщо ж сума дорівнює 13 балів, учень (учениця) одержує оцінку 12 балів.

Замовити зошит для контролю навчальних досягнень учнів з фізики (НОВА ПРОЛГРАМА) для 8 класів автора Божинової Ф.Я., Кірюхіної О.О. видавництва "Ранок" можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

Mjg3MzRi