Главная » ЗНО 2021 » Фізика Збірник завдань у тестовій формі Мойсеєнко І.М. - Абетка -


        

Фізика Збірник завдань у тестовій формі Мойсеєнко І.М. - Абетка -

Комплексні варіанти завдань у тестовій формі з фізики 10 варіантів у формі ЗНО Мойсеєнко І.М. ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-966-682-348-2
Видавник: Абетка
Ціна:
45,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Недорого купити компактний «Збірник завдань у тестовій формі. Фізика» для підготовки до ЗНО автора Мойсеєнка І. М., видавництва «Абетка» міста Кам'янець-Подільський можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література».

Ви пройшли надійну теоретичну підготовку зі всього шкільного курсу фізики? Чи, може, Ви й без цього впевнені у власних знаннях і здібностях? У обох ситуаціях все ж таки краще пройти пробне тестування, схоже на те, що проводиться на дійсному зовнішньому незалежному оцінюванні. Нехай воно буде невеликим, але складе загальне враження й визначить відсоток підготовленості з даного предмета.

Ми пропонуємо навчальний посібник обсягом 116 сторінок, до складу якого входять: 1) усі формули, які можуть бути задіяні в коротких запитаннях чи то при розв'язуванні задач; 2) 10 комплексних варіантів тестових завдань формату ЗНО; 3) бланки відповідей для вправляння у їхньому заповненні; 4) повне розв'язання з коментарями комплексних варіантів; 5) відповіді до всіх запитань, завдань і задач для самоконтролю.

Таким чином, посібник «Фізика. Збірник завдань у тестовій формі» видавництва «Абетка», автора Мойсеєнка І. М. – це чудова можливість закріпити навчальний матеріал і перевірити якість своїх знань. Якщо останнє виявиться не на висоті, можна ґрунтовно зайнятися повторенням теоретичного матеріалу за більш підходящим для цього посібником із фізики. У крайньому випадку можна хоч запам'ятати правильні відповіді.

Дана компактна збірка тестів буде корисною вчителям фізики для проведення самостійних робіт і контрольних робіт різного рівня в період навчання. Ними зможуть скористатися і всі старшокласники в періоди підготовки до контрольних перевірок, ДПА й ЗНО наступних років.

Замовляйте «Збірник тестових завдань із фізики» Мойсеєнка І. М. оптом і отримуйте приємні знижки для сплати вартості посилки й переконливе підвищення знань та впевненості в позитивному результаті. Ви все зможете!

 

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NjEyMDQwYj