Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ФІЗИКА » Фізика Збірник задач 8 клас І. Гельфгат, І.Ненашев - Ранок -


        

Фізика Збірник задач 8 клас І. Гельфгат, І.Ненашев - Ранок -

Збірник задач з фізики для 8 класу (Нова програма) І.М. Гельфгат, І.Ю. Ненашев ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-2811-5
Видавник: Ранок
Ціна:
24,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Пропонований збірник задач з фізики  для 8 класу автора І. Гельфгат (НОВА ПРОГРАМА) призначений для загальноосвітніх навчальних закладів України. Його матеріал повністю відповідає новій програмі з фізики.
Подані в збірнику задачі з фізики для 8 класу розміщено за тематичними розділами. Усередині кожного розділу задачі диференційовано за трьома рівнями складності, що приблизно відповідають середньому, достатньому та високому рівням навчальних досягнень учнів. Наведено приклади розв’язування задач із належним записом. Кількість задач збірника достатня, щоб забезпечити роботу на уроках, домашню роботу, повторення матеріалу тощо. Наявність певної кількості однотипних задач дозволяє оптимально відбирати задачі для домашніх завдань та самостійних робіт. Після багатьох параграфів наведено тести для самоперевірки (учитель може застосувати ці тести й для експрес-контролю).
До рубрики «Задачі для допитливих» увійшли задачі, які допоможуть перевірити глибину знань, отриманих учнями, і якісно підготувати їх до олімпіад з фізики. Для розв’язання задач цієї рубрики цілком достатньо знань у межах шкільної програми. Зрозуміло, що ці задачі не можна використовувати для контролю рівня навчальних досягнень.
Під час розв’язування задач з фізики в 8 класі учням стане у пригоді наведений наприкінці посібника додаток, який містить довідкові таблиці та математичний довідник.

Купити оптом і в роздріб збірник задач з фізики для 8 класу за новою програмою автора І. Гельфгат видавництва "Ранок" можна в нашому інтернет-магазині, звернувшись за телефонами: +380637879549; +380971899420.

Чекаємо на Ваші замовлення!

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZDY0Z