Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ФІЗИКА » Фізика підручник 8 клас Т.М. Засєкіна - Оріон -


        

Фізика підручник 8 клас Т.М. Засєкіна - Оріон -

Підручник з фізики для 8 класу Т.М. Засєкіна, Д.О. Засєкін ( Оріон )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7355-36-5
Видавник: Оріон
Сторінок: 256
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
270,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник  з фізики для 8 класу Т.М. Засєкіна, Д.О. Засєкін видавництва "Оріон" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Вивчаючи фізику в 7 класі, ви переконались, що ця наука відкриває для вас багато таємниць природи, допомагає пояснити явища, з якими ви стикаєтеся на кожному кроці. Ще більше відкриттів ви зробите, вивчаючи теплові й електричні явища у 8 класі! Полегшить вам цей шлях пізнання книга, яку ви тримаєте в руках і з якою працюватимете впродовж навчального року. Цей підручник містить два розділи. Перед кожним із них коротко викладено суть матеріалу, що міститься вданому розділі, а наприкінці, у рубриці «Підсумки до розділу...» узагальнено і систематизовано навчальний матеріал. Розділи поділено на параграфи, що починаються з коротких рубрик «Ви дізнаєтесь» і «Пригадайте». Ці рубрики повідомлять вам про основні питання, які розглядатимуться в параграфі, а також підкажуть, що потрібно пригадати із раніше вивченого. В основному тексті параграфа формули, визначення і поняття для зручності виділено шрифтом і кольором. Наприкінці кожного параграфа є рубрика «Підбиваємо підсумки», яка допоможе вам краще запам’ятати головне.

Важливо, щоб результатом навчання стали не лише глибокі й міцні знання з фізики, а й сформовані вміння використовувати їх для розв’язання різноманітних навчальних і життєвих задач. З цією метою в підручнику після кожного параграфа є рубрика «Я знаю, вмію й розумію». В рубриці «Домашні досліди та спостереження» пропонуються завдання, які ви зможете виконати самостійно.

Оскільки розв’язування фізичних задач є одним із найважливіших умінь, що формуються у процесі опанування фізики, то в підручнику запропоновано рубрику «Вчимося розв’язувати задачі», атакож «Вправи» із задачами різної складності. Задачі підвищеного рівня складності позначені зірочкою (*). Виконуючи завдання з рубрики «Перевірте себе», ви зможете оцінити свої знання й уміння застосувати їх.

У рубриці «Фізика навколо нас» міститься додатковий матеріал, що ілюструє текст параграфа прикладами з історії фізики, техніки та повсякденного життя. У деяких параграфах є рубрика з додатковим матеріалом, яка позначена відповідною піктограмою

У кінці підручника вміщено відповіді до вправ і предметний покажчик.

Підручник  з фізики для 8 класу Т.М. Засєкіна, Д.О. Засєкін видавництва "Оріон" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Оріон

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZmM0ZWUwNj