Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ФІЗИКА » Фізика підручник 8 клас (нова програма) В.Г. Сердюченко - Освіта -


        

Фізика підручник 8 клас (нова програма) В.Г. Сердюченко - Освіта -

Підручник з фізики для 8 класу (нова програма) В.Г. Сердюченко, А.М. Бойченко ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-526-0
Видавник: Освіта
Сторінок: 224
Друк: Повноколір
Ціна:
180,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з фізики для 8 класу (нова програма) В.Г. Сердюченко, А.М. Бойченко видавництва "Освіта".

Цього навчального року продовжується подорож світом вже знайомої для тебе науки — фізики. У 7 класі вперше ти дізнався про фізичні явища, величини, закони, формули, а попереду ще чимало нових відкриттів. Завдяки цьому підручнику ти зможеш пізнати цікавий світ теплових та електричних явищ природи.

Щоб краще засвоїти навчальний матеріал, намагайся давати відповіді на всі запитання «Чому?», вивчати нові формули з розумінням, наводити власні приклади і міркування. Особливу увагу приділи задачам: намагайся опанувати алгоритми їх розв’язування — і тоді успіх у навчанні буде гарантовано. Також звертай увагу на формулювання законів та визначень, які потрібно вивчити, повторюй основне за допомогою рубрики «Підсумки».

Ми живемо в XXI столітті — столітті інформаційних технологій та ринку праці, де цінують уміння швидко знаходити потрібну інформацію, опрацьовувати та використовувати її для розв’язування завдань, що виникають. Тому до цього підручника було розроблено та дібрано навчальне відео, що демонструє фізичні процеси та явища, створено комп’ютерні моделі для проведення експериментів та спостережень, онлайн-тести для цікавої та швидкої самоперевірки. Сподіваємось, що спостереження за поданими у навчальному відео процесами та взаємодія з комп’ютерними моделями навчать тебе пошуку потрібної інформації, її систематизації та, найголовніше, дослідженню фізичних явищ і застосуванню набутих знань у подальшому житті.

Замовлення за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MTEyNzg1YW