Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ФІЗИКА » Фізика Підручник 8 клас (НОВА ПРОГРАМА) В.Г. Бар’яхтар - Ранок -


        

Фізика Підручник 8 клас (НОВА ПРОГРАМА) В.Г. Бар’яхтар - Ранок -

Підручник з фізики для 8 класу (за новою програмою) В.Г. Бар’яхтар, Ф.Я. Божинова ( Ранок )

Відсутній

 

Артикул: 978-617-09-2855-9
Видавник: Ранок
Ціна:
350,00 Грн

Підручник "фізика 8 клас" (НОВА ПРОГРАМА) авторів В.Г. Бар’яхтар, Ф.Я. Божинова видавництва "Ранок" стане надійним помічником в світі фізики. Вивчаючи зміст кожного параграфа, треба бути дуже уважним, тоді учням буде простіше зрозуміти суть викладеного матеріалу та застосувати здобуті знання в повсякденному житті.

Чим цікавий підручник з фізики для 8 класу авторів В.Г. Бар’яхтар, Ф.Я. Божинової?

В підручнику з фізики для 8 класу треба звернути увагу на те, що параграфи завершуються рубриками: "Підбиваємо підсумки", "Контрольні запитання", "Вправа". Для чого вони потрібні і як з ними краще працювати?

У рубриці "Підбиваємо підсумки" подано відомості про основні поняття та явища, з якими учні ознайомилися в параграфі. Отже, школярі мають можливість іще раз звернути увагу на головне. "Контрольні запитання" допоможуть з’ясувати, чи зрозуміли учні вивчений матеріал. Якщо  зможете відповісти на кожне запитання, то все гаразд, якщо ж ні, знову зверніться до тексту параграфа. Рубрика "Вправа" зробить подорож у дивовижний світ фізики ще цікавішою, адже учні зможуть застосувати отримані знання на практиці. Завдання цієї рубрики диференційовані за рівнями складності — від доволі простих, що потребують лише уважності, до творчих, розв’язуючи які слід виявити кмітливість і наполегливість. Номер кожного завдання має свій колір (у порядку підвищення складності: синій, зелений, оранжевий, червоний, фіолетовий). Серед завдань є такі, що слугують для повторення матеріалу, який школярі вже вивчали в курсах природознавства, математики або на попередніх уроках фізики. Довідкові дані, необхідні для виконання завдань, знайдете в Додатку наприкінці підручника.

Особливості роботи з підручником.

В підручнику з фізики для 8 класу В.Г. Бар’яхтар, Ф.Я. Божинової чимало цікавого на очікує на електронному освітньому ресурсі «Інтерактивне навчання» на сайті видавництва "Ранок". Це відеоролики, що показують у дії той чи інший фізичний дослід або процес; інформація, яка допоможе у виконанні завдань; тренувальні тестові завдання з комп’ютерною перевіркою.

Фізика — наука насамперед експериментальна, тому в підручнику "Фізика. 8 клас" наявні експериментальні завдання та лабораторні роботи. Обов’язково треба виконувати їх — і учні будуть краще розуміти й любити фізику. Автори В.Г. Бар’яхтар, Ф.Я. Божинова радять опрацьовувати завдання "із зірочкою", завдяки яким учні навчаться подавати результати експериментів так, як це роблять справжні вчені. Впоратися із цими завданнями допоможе матеріал, поданий наприкінці Додатка.

Матеріали, запропоновані наприкінці кожного розділу в рубриках «"Підбиваємо підсумки розділу" і "Завдання для самоперевірки", допоможуть систематизувати отримані знання, будуть корисними під час повторення вивченого та в ході підготовки до контрольних робіт. Працюючи над навчальними проектами, треба уважно ознайомитися з деякими порадами щодо їх створення і презентації, поданими в матеріалі "Етапи роботи над навчальними проектами". Для тих, хто хоче більше дізнатися про розвиток фізичної науки й техніки в Україні та світі, знайдеться чимало цікавого й корисного в рубриках "Фізика і техніка в Україні" та "Енциклопедична сторінка".

Якісна підготовка з фізики в 8 класі з підручниками від SCHOOLDREAM.

Замовити підручники з фізики для 8 класу видавництва "Ранок" в роздріб та оптом можна за телефонами: +380 637879549;+380 971899420.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MjNlNG