Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ФІЗИКА » Фізика Підручник 8 клас (нова програма) В.Д. Сиротюк - Генеза -


        

Фізика Підручник 8 клас (нова програма) В.Д. Сиротюк - Генеза -

Підручник з фізики для 8 класу (нова програма) В.Д. Сиротюк ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0714-3
Видавник: Генеза
Сторінок: 192
Друк: Повноколір
Ціна:
170,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з фізики для 8 класу (нова програма) В.Д. Сиротюк видавництва "Генеза".

Ви щойно розгорнули підручник, з яким працюватимете протягом навчального року. Сподіваємося, що він буде добрим помічником у вашій подорожі в Країну знань про все багатство явищ навколишнього світу.

Вивчаючи фізику в 7 класі, ви дізналися про методи наукового пізнання, закономірності навколишнього світу, які розкриваються в механічних явищах; про те, як результати фізичних досліджень застосовують у техніці й побуті; переконалися в потребі уважно, вдумливо та систематично працювати з підручником. Ви навчилися користуватися фізичними приладами, виконувати досліди і проводити спостереження.

У 8 класі ви вивчатимете теплові та електричні явища. Теоретичний матеріал цього підручника допоможе вам зрозуміти й пояснити їх. Звертайте увагу на текст, виділений жирним шрифтом. Це фізичні терміни, визначення, важливі правила і закони, які треба запам’ятати і вміти застосовувати.

Підручник містить чимало ілюстрацій, дослідів, які ви можете виконати самостійно або з допомогою вчителя, а спостереження допоможуть глибше зрозуміти фізичний зміст явищ, що вивчаються. «Історична довідка» в кінці кожного розділу розширить ваш кругозір.
Якщо ви не запам’ятали визначення якогось фізичного терміна або правила, скористайтеся словником фізичних термінів та предметно-іменним покажчиком, що містяться в кінці підручника.

Виконуючи спостереження і досліди з фізики, будьте уважними, дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності.Щасливої вам дороги до знань!

Замовлення довідника за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MWFkOTk