Главная » ЗНО 2021 » Фізика. Довідник + тести. Повний повторювальний курс І. Мойсеєнко - Абетка -


        

Фізика. Довідник + тести. Повний повторювальний курс І. Мойсеєнко - Абетка -

Фізика. Довідник, тестові завдання. Повний повторювальний курс І. Мойсеєнко ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-105-1
Видавник: Абетка
Ціна:
110,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Недорого купити навчальний посібник «Фізика. Довідник + тести. Повний повторювальний курс підготовки до ЗНО» автора Мойсеєнка І. М., видавництва «Абетка» міста Кам'янця-Подільського Вам допоможе наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література». Дана книга є засобом універсальної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання й державної підсумкової атестації.

Що ж являє собою цей чудовий навчальний довідник з фізики?

Навчальний посібник із м'якою ламінованою обкладинкою обсягом 292 сторінки у хронологічному порядку розміщує розділи всього шкільного курсу фізики, які увійшли до програми ЗНО. Тут надруковані теоретичні відомості, визначення та формули з необхідними малюнками і схемами, які будуть використані при виконанні різних видів завдань зовнішнього незалежного оцінювання.

Автор Мойсеєнко І. М. вніс до книги «Довідник,тестові завдання з фізики. Повний повторювальний курс підготовки до ЗНО» видавництва «Абетка» навіть формули, які виходять за межі шкільної програми. Весь матеріал супроводжується достатньою кількістю прикладів.

Після засвоєння кожного розділу подаються тестові завдання різних видів, які зустрічаються при незалежному оцінюванні, й різних рівнів складності. Опрацьовуючи їх, випускник (чи абітурієнт) повторює і закріплює пройдений матеріал та вправляється у виконанні тестів.

У кінці довідника подаються відповіді до всіх без винятку завдань і питань, за якими можна перевірити якість власного виконання й навіть визначити рівень своєї підготовленості до складання ЗНО чи ДПА.

Навчальним посібником «Фізика. Довідник + тести» автора І. М. Мойсеєнка, видавництва «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) можуть користуватися вчителі фізики під час викладання певних тем, а особливо – в період підготовки до проведення поточних та тематичних контрольних робіт. Вони будуть корисними всім старшокласникам для навчання й підготовки до ДПА та ЗНО і навіть студентам та викладачам.

Якісна підготовка до ЗНО та ДПА з довідниками від SCHOOLDREAM.

Замовити посібники для підготовки до ЗНО можна онлайн чи за телефонами з будь-якої адреси нашої країни і в неомеженій кількості. Оптові знижки, а також знижки вчителям і постійним покупцям будуть забезпечені! Звертайтесь!

Телефонуйте: +380 637879549; +380 971899420.

 

 

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzJjZjYwNG