Главная » ДОВІДНИКИ І ПОСІБНИКИ » ФІЗИКА » Фізика Довідник для абітурієнтів та школярів М. Дідович - Літера -


        

Фізика Довідник для абітурієнтів та школярів М. Дідович - Літера -

Довідник з фізики для абітурієнтів та школярів. Підготовка до ДПА та ЗНО М. М. Дідович, Є. В. Коршак ( Літера )

В наявності

 

Артикул: 9789661783248
Видавник: Літера
Сторінок: 448
Формат: 100х70
Друк: Монохром
Обкладинка: Тверда
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
230,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Навчальний посібник «Фізика. Довідник для абітурієнтів та школярів. Повний курс підготовки для вступу до вищих навчальних закладів», підготовлений авторами М. М. Дідович та Є. В. Коршак у видавництві «Літера ЛТД» міста Києва, можна купити зовсім недорого тут, у нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM» у необмеженій кількості.

Що ж являє собою цей чудовий навчальний довідник з фізики?

Довідник з фізики загальним об'ємом 448 сторінок є дуже зручним і корисним навчальним посібником школяра для підготовки до занять протягом кількох років навчання, засобом для значного і ґрунтовного підвищення якості знань і умінь перед складанням ДПА в 9-му та 11-му класах і ЗНО, яке є одночасно і вступним іспитом для багатьох випускників шкіл.

Нею також можуть користуватися студенти. Її теоретичний матеріал, табличні дані основних фізичних сталих та інші корисні відомості з додатків, великий набір задач становлять для вчителя фізики справжній скарб у періоди викладання й перевірки знань учнів.

Давайте більш уважно розглянемо цей універсальний посібник видавництва «Літера ЛТД». Його автори, Дідович М. М. і Коршак Є. В., урахувавши програму зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, послідовно уклали весь необхідний теоретичний матеріал у стислій формі з усіх розділів шкільного курсу.

Звичайно ж, теорія без розв'язування задач у даному навчальному предметі нічого не варта. І тому «Довідник для абітурієнтів та школярів із фізики. Повний курс підготовки для вступу до вищих навчальних закладів» на високому методичному рівні виконує свою функцію «вчителя».

Після подання кожної теми пропонується група задач різного типу, з поясненнями, є серед них і розв'язані, а до решти друкуються відповіді. Учень має перевірити й показати свої уміння, скориставшись підказками й алгоритмами розв'язування. Якщо він зі всім цим упорається, то йому не страшні ніякі іспити.

Якісна підготовка до ЗНО та ДПА з довідниками від SCHOOLDREAM.

Ми приймаємо й обслуговуємо замовлення на опт і роздріб зі всіх міст і сіл України швидко та якісно. Знижки оптовим замовникам, постійним клієнтам і вчителям у нас завжди забезпечені. Доставка й оплата відбуваються у зручний для клієнта спосіб.

Замовляйте довідники з фізики для школярів та абітурієнтів авторів М. М. Дідович, Є. В. Коршака идавництві «Літера ЛТД», і успішне складання ЗНО Вам буде цілком доступним! Співпраця з нами – зручна й вигідна справа!

Телефонуйте: +380 637879549;

 

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MjQzZjli