Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ФІЗИКА » Фізика 8 клас Зошит лабораторних (контрольних) робіт Мишак, Сиротюк - Генеза -


        

Фізика 8 клас Зошит лабораторних (контрольних) робіт Мишак, Сиротюк - Генеза -

Зошит для лабораторних та контрольних робіт з фізики для 8 класу (Нова програма) Ю. Мишак, В. Сиротюк ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0722-8
Ціна:
38,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити зошит для лабораторних та контрольних робіт з фізики для 8 класу (Нова програма) Ю. Мишак, В. Сиротюк видавництва "Генеза" за оптовою ціною можна в нашому інтернет-магазині.

У зошиті представлено 5 лабораторних робіт, передбачених програмою з фізики; контрольні роботи та тестові завдання в чотирьох варіантах. Для зручності користування посібником передбачено місце для запису обчислень та висновків.

До зошита для лабораторних та контрольних робіт з фізики включено таблиці з додатковими даними, які потрібні для виконання лабораторних і контрольних робіт та тестових завдань.

У 8 класі учні виконають 5 лабораторних робіт з розділів «Теплові явища» та «Електричні явища. Електричний струм». У процесі експерименту вони будуть активно втручатися в хід досліджуваного явища або процесу та впливати на нього, щоб виявити суть фізичного явища або визначити умови, за яких відбувається той чи інший фізичний процес.

Перед початком лабораторної роботи вам потрібно повторити навчальний матеріал, який знадобиться у процесі її виконання. Далі уважно ознайомтеся з ходом роботи. Це дасть змогу краще спланувати свої дії, оформити кінцевий результат.Формулюючи висновки, ретельно проаналізуйте одержані результати та оцініть їх достовірність. Перевірити рівень набутих знань і практичних умінь вам допоможуть контрольні запитання. Розвиткові творчих здібностей посприяють завдання «Для допитливих».

Підготовці до лабораторних робіт допомагатимуть і тестові завдання, кожен варіант яких містить по 12 запитань. З поданих відповідей до запитань вам потрібно вибрати одну, на вашу думку, правильну. Виконуючи таку роботу, ви підготуєтеся до майбутніх ДПА й ЗНО.

Оскільки вимоги навчальної програми з фізики передбачають глибоке розуміння теоретичного матеріалу, у зошиті пропонується п’ять контрольних робіт у чотирьох варіантах. Кожна контрольна робота (КР) складається з п’яти завдань. Перші два завдання подано в тестовій формі. У кожному з них слід вибрати одну правильну, на вашу думку, відповідь серед наведених і поставити відповідну позначку у відповідній порожній клітинці. У завданні № 3 слід правильно визначити масштаб, зробити потрібні вимірювання, певні розрахунки і записати відповідь у відведеному для цього місці. Щоб розв’язати завдання № 4 і № 5, потрібно знати відповідні фізичні закони, їх формулювання і математичні записи тощо.

Але для того щоб ви стали досвідченими фізиками-дослідниками, потрібно почати з основ фізичного експерименту і підготуватися до копіткої роботи, яка пов’язана з вивченням теоретичного матеріалу, плануванням і проведенням дослідів, розв’язуванням тестових завдань і контрольних робіт, що обов’язково допоможе досягти успіхів у вивченні фізики.

Замовити зошит для лабораторних та контрольних робіт з фізики для 8 класу (Нова програма) Ю. Мишак, В. Сиротюк видавництва "Генеза" можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MTdhZ