Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ФІЗИКА » Фізика 8 клас Зошит для поточного оцінювання (лабор. робіт) Сердюченко - Освіта


        

Фізика 8 клас Зошит для поточного оцінювання (лабор. робіт) Сердюченко - Освіта

Зошит для поточного (тематичного) оцінювання + лабораторні роботи для 8 класу Сердюченко В., Бойченко А. - Освіта

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-574-1
Ціна:
34,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити зошит для поточного (тематичного) оцінювання + лабораторні роботи для 8 класу  авторів Сердюченко В., Бойченко А. видавництва "Освіта" можна в нашому інтернет-магазині.

Запропонований посібник «Фізика. 8 клас. Зошит для поточного та тематичного оцінювання» призначений для здійснення вчителем поточного, періодичного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів.

Завдання в тестовій формі розроблено відповідно до нової програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Завдання у тестових формах мають свої переваги, серед яких: простота перевірки, можливість перевірити великий обсяг навчального матеріалу, велика кількість учнів, які можуть одночасно проходити тестування.

Відкриті завдання на розв’язування задач дозволяють учителю більш повно і точно перевірити знання, вміння та навички учнів, а учням — навчитися робити послідовні кроки під час вирішення задач тощо.

Матеріали посібника можуть бути використані як для діагностичного (самостійні роботи до кожної теми), так і для підсумкового оцінювання (контрольні роботи за кожною темою). Діагностування на основі виявлення знань учнів дає змогу максимально конкретизувати дії вчителя під час підсумкових занять.

Замовити зошит для поточного (тематичного) оцінювання + лабораторні роботи для 8 класу  авторів Сердюченко В., Бойченко А. видавництва "Освіта" можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NTNiNmMyN