Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 7 КЛАС » ФІЗИКА » Фізика 7 клас Зошит для поточного оцінювання (лабор робіт) Сердюченко - Освіта -


        

Фізика 7 клас Зошит для поточного оцінювання (лабор робіт) Сердюченко - Освіта -

Фізика Зошит для поточного (тематичного) оцінювання + лабораторні роботи для 7 класу автор Сердюченко видавництво Освіта

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-738-7
Видавник: Освіта
Сторінок: 64+24
Формат: 60x84
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
34,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Фізика Зошит для поточного (тематичного) оцінювання + лабораторні роботи для 7 класу автор Сердюченко видавництво Освіта.

Запропонований посібник «Фізика. 8 клас. Зошит для поточного та тематичного оцінювання» призначений для здійснення вчителем поточного, періодичного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів.

Завдання в тестовій формі розроблено відповідно до нової програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Завдання у тестових формах мають свої переваги, серед яких: простота перевірки, можливість перевірити великий обсяг навчального матеріалу, велика кількість учнів, які можуть одночасно проходити тестування.

Відкриті завдання на розв’язування задач дозволяють учителю більш повно і точно перевірити знання, вміння та навички учнів, а учням — навчитися робити послідовні кроки під час вирішення задач тощо.

Матеріали посібника можуть бути використані як для діагностичного (самостійні роботи до кожної теми), так і для підсумкового оцінювання (контрольні роботи за кожною темою). Діагностування на основі виявлення знань учнів дає змогу максимально конкретизувати дії вчителя під час підсумкових занять.

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.
При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NjE1MTMw