Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 11 КЛАС » ФІЗИКА » Фізика 11 клас Зошит для самостійних та контрольних робіт Л.І. Вялих - Весна -


        

Фізика 11 клас Зошит для самостійних та контрольних робіт Л.І. Вялих - Весна -

Фізика 11 клас Зошит для самостійних та контрольних робіт Л.І. Вялих, Т.В. Чертіщева Академічний рівень ( Весна ) + 56 с. вкладка: Зошит для лабораторних робіт та фізичного практикуму.

В наявності

 

Артикул: 978-617-686-222-2
Видавник: Весна
Ціна:
35,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Даний робочий зошит містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів, а також зошит для лабораторних робіт та фізичного практикуму. Неодмінною рисою зошита є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, розроблених у форматі тестування. Пропоноване навчальне видання допоможе вчителеві здійснити ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а учневі — зорієнтуватися у тестових завданнях та набути навичок швидкого та безпомилкового заповнення бланка відповідей. Крім того, зошит може використовуватися школярами для самостійної підготовки до роботи з тестовими завданнями, самоперевірки своїх знань та вмінь.   Пропоновані тести, лабораторні роботи та фізичний практикум розраховані на учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів фізики.

За новою програмою.

Видавник: Весна

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZDFlZTM2ZG