Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 10 КЛАС » ФІЗИКА » Фізика 10 клас зошит для поточного оцінювання О.В. Бондаренко - ПЕТ -


        

Фізика 10 клас зошит для поточного оцінювання О.В. Бондаренко - ПЕТ -

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з фізики для 10 класу О.В. Бондаренко ( ПЕТ )

В наявності

 

Артикул: 978-966-1640-84-8
Видавник: ПЕТ
Сторінок: 56+64
Формат: А4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
30,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з фізики для 10 класу О.В. Бондаренко видавництва "ПЕТ" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Сьогодні розроблено різноманітні ефективні та надійні засоби оцінювання знань учнів. Завдання в тестовій формі залишаються ефективною формою перевірки, об’єктивного оцінювання рівня засвоєння учнями навчального матеріалу з фізики.

Запропонований посібник «Фізика. 10 клас: зошит для поточного та тематичного оцінювання» призначений для здійснення вчителем поточного, періодичного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Завдання в тестовій формі розроблено відповідно до чинної програми «Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. Фізика. 10-11 класи», академічний рівень, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

Завдання у тестових формах мають свої переваги, серед яких: простота перевірки, можливість перевірити великий обсяг навчального матеріалу, велика кількість учнів, які можуть одночасно проходити тестування.

Відкриті завдання на розв’язування задач дозволяють учителю більш повно і точно перевірити знання, вміння, навички учнів, а учням — навчитися робити послідовні кроки під час вирішення задач тощо.

Матеріали посібника можуть бути використані як для діагностичного*(самостійні роботи до кожної теми), так і для підсумкового оцінювання (контрольні роботи за кожною темою).

Діагностування на основі виявлення знань учнів дає змогу максимально конкретизувати дії вчителя й учнів під час підсумкових занять.

До посібника додано зошит для лабораторних робіт та фізичного практикуму, який укладено відповідно до чинної програми «Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. Фізика. 10-11 класи», академічний рівень, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

Під час складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання учні повинні вміти користуватися бланками відповідей. Саме з цією метою у поданому зошиті наявні бланки до кожної самостійної та контрольної роботи. Але використовувати їх чи ні під час перевірки знань учнів, залишається на розсуд учителя.

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з фізики для 10 класу О.В. Бондаренко видавництва "ПЕТ" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: ПЕТ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NGQ3M