Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 11 КЛАС » ЕКОНОМІКА » Економіка(профільний рівень).Тренувальні вправи + Практичні роботи:Навч.посіб.


        

Економіка(профільний рівень).Тренувальні вправи + Практичні роботи:Навч.посіб.

Економіка(профільний рівень).Тренувальні вправи + Практичні роботи:Навч.посіб. .для учнів 11.кл.економ.профілю навч./ Г.О.Горленко.Аксіома,2014

В наявності

 

Артикул: 978-966-496-297-8
Видавник: Аксіома
Ціна:
32,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Навчальний посібник входить у комплект до підручника «Економіка (профільний рівень). 11 клас» І.Ф. Радіонової, В.В. Радченко.   Містить різноформатні вправи, які допоможуть учням опанувати теоретичний матеріал підручника і розвинути навички економічного аналізу.   В посібник також включені рекомендації з виконання практичних робіт, передбачених чинною програмою з економіки для учнів 11-х класів.   Може бути використаний на уроках, для виконання домашнього завдання і самопідготовки учнів до всіх видів оцінювання (поточного, тематичного, підсумкового).Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладахкомісією з економіки Науково-методичної радиз питань освіти Міністерства освіти і науки України(протокол № 4 від 19.11.2012 р.улист ІІТЗО від 27.01.2014 р. М 14.1/12-Г-55)

Видавник: Аксіома

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MWFkNzI0N